Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 163 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Heeren Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 74 apartments in Amsterdam met 114–211 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 59e percentiel (+5.4% t.o.v. mediaan van € 8.730/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Geuzenkade
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Geuzenkade 32 | 55 | D | € 450.000 | € 8.182 |
| Geuzenkade 96 | 85 | A | € 675.000 | € 7.941 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.670 |
|---|---|
| Dichtheid | 20603 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 444.000 deze listing +238% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 51% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EL03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Marcanti College — 0.2 km · 34 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Madelief kinderopvang — 0.26 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.29 km · 40 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Ruyter Apotheek — 0.4 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisarsten Bellamyplein — 0.61 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 1.4 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Elandsgracht — 0.96 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | FAAM — 0.24 km · 132 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 7.161 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 323.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 163 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.608 per jaar (~€ 217/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 7.378 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2119 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~652 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2004 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha C4 (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 534 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Linnaeusparkweg 7 Linnaeusparkbuurt | 172 | D | € 1.450.000 |
+€ 46.440
3 stap(pen)
|
€ 1.496.440 | € -3.560 | |
| Van Tuyll van Serooskerkenweg 72 Van Tuyllbuurt | 156 | D | € 1.450.000 |
+€ 42.120
3 stap(pen)
|
€ 1.492.120 | € -7.880 | |
| Hestiastraat 65 Olympisch Stadion e.o. | 141 | B | € 1.450.000 |
+€ 15.510
1 stap(pen)
|
€ 1.465.510 | € -34.490 | |
| Amstelveenseweg 970 Buitenveldert-Zuidwest | 163 | A | € 1.450.000 | +€ 0 | € 1.450.000 | € -50.000 | |
| Archimedesplantsoen 35 Middenmeer-Zuid | 131 | A | € 1.450.000 | +€ 0 | € 1.450.000 | € -50.000 | |
| Tesselschadestraat 31 Vondelparkbuurt-Oost | 115 | A | € 1.450.000 | +€ 0 | € 1.450.000 | € -50.000 | |
| Johannes Verhulststraat 224 Valeriusbuurt-Oost | 138 | C | € 1.400.000 |
+€ 27.600
2 stap(pen)
|
€ 1.427.600 | € -72.400 | |
| Gerrit van der Veenstraat 66 Beethovenbuurt | 137 | C | € 1.375.000 |
+€ 27.400
2 stap(pen)
|
€ 1.402.400 | € -97.600 | |
| Emmastraat 29 Cornelis Schuytbuurt | 163 | E | € 1.550.000 |
+€ 53.790
4 stap(pen)
|
€ 1.603.790 | +€ 103.790 | |
| Milletstraat 42 Minervabuurt-Zuid | 169 | C | € 1.595.000 |
+€ 33.800
2 stap(pen)
|
€ 1.628.800 | +€ 128.800 | |
| Bilderdijkkade 50 Bellamybuurt-Zuid | 152 | A+ | € 1.650.000 | +€ 0 | € 1.650.000 | +€ 150.000 | |
| Poeldijkstraat 279 Delflandpleinbuurt-Oost | 139 | A+ | € 1.350.000 | +€ 0 | € 1.350.000 | € -150.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Amstelveenseweg 970 Buitenveldert-Zuidwest | 163 | 4 | A | € 1.450.000 | € 8.896 |
| Emmastraat 29 Cornelis Schuytbuurt | 163 | 4 | E | € 1.550.000 | € 9.509 |
| Van Tuyll van Serooskerkenweg 72 Van Tuyllbuurt | 156 | 4 | D | € 1.450.000 | € 9.295 |
| Milletstraat 42 Minervabuurt-Zuid | 169 | 4 | C | € 1.595.000 | € 9.438 |
| Linnaeusparkweg 7 Linnaeusparkbuurt | 172 | 4 | D | € 1.450.000 | € 8.430 |
| Floris Versterstraat 11 Surinamepleinbuurt | 164 | 4 | C | € 1.700.000 | € 10.366 |
| Boterbloemstraat 35 Buiksloterham-Noord | 157 | 4 | A | € 1.285.000 | € 8.185 |
| Nassaukade 146 Da Costabuurt-Noord | 153 | 4 | A | € 1.325.000 | € 8.660 |
| Minervalaan 23 Minervabuurt-Noord | 168 | 5 | C | € 1.650.000 | € 9.821 |
| Leen Jongewaardkade 7 Buiksloterham-Zuid | 145 | 4 | A++ | € 1.300.000 | € 8.966 |
| Bilderdijkkade 50 Bellamybuurt-Zuid | 152 | 3 | A+ | € 1.650.000 | € 10.855 |
| Prinsengracht 495 Felix Meritisbuurt | 172 | 5 | G | € 1.250.000 | € 7.267 |