Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 99 m² |
| Perceel | 250 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Huis Makelaardij Zuidbroek (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Midden-Groningen met 69–128 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 53e percentiel (+2.1% t.o.v. mediaan van € 3.165/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Midden-Groningen
| Inwoners | 3.365 |
|---|---|
| Dichtheid | 612 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 302.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19522001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Kwartet — 0.32 km |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.36 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Zuidbroek — 0.87 km |
| Restaurant | Grillhuis Capoterra — 0.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.528 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 67.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 99 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.584 per jaar (~€ 132/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.660 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1287 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~396 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1979 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 381 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Midden-Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lutherse Kerkstraat 77 Compagniesterpark | 102 | G | € 299.000 |
+€ 40.800
6 stap(pen)
|
€ 339.800 | +€ 19.800 | |
| Ds. J. Hekhuisstraat 28 Muntendam-oost | 70 | E | € 275.000 |
+€ 23.100
4 stap(pen)
|
€ 298.100 | € -21.900 | |
| Cartonbaan 17 Beukemabuurt | 94 | A | € 297.500 | +€ 0 | € 297.500 | € -22.500 | |
| Uranus 17 Woldwijck-Oost | 115 | A++ | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € -25.000 | |
| Achterdiep Noordzijde 37 Sappemeer-Noord | 98 | F | € 325.000 |
+€ 36.260
5 stap(pen)
|
€ 361.260 | +€ 41.260 | |
| Zuiderlaan 13 Oosterpark | 104 | C | € 345.000 |
+€ 20.800
2 stap(pen)
|
€ 365.800 | +€ 45.800 | |
| Bilderdijklaan 34 Spoorstraat en Kieldiep | 85 | D | € 250.000 |
+€ 22.950
3 stap(pen)
|
€ 272.950 | € -47.050 | |
| Afschrijver 22 Boswijck-Oost | 95 | C | € 249.500 |
+€ 19.000
2 stap(pen)
|
€ 268.500 | € -51.500 | |
| Havenstraat 5 Noordbroek | 114 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 55.000 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Achterdiep Noordzijde 37 Sappemeer-Noord | 98 | 4 | F | € 325.000 | € 3.316 |
| Lutherse Kerkstraat 77 Compagniesterpark | 102 | 4 | G | € 299.000 | € 2.931 |
| Cartonbaan 17 Beukemabuurt | 94 | 4 | A | € 297.500 | € 3.165 |
| Afschrijver 22 Boswijck-Oost | 95 | 4 | C | € 249.500 | € 2.626 |
| Zuiderlaan 13 Oosterpark | 104 | 3 | C | € 345.000 | € 3.317 |
| Havenstraat 5 Noordbroek | 114 | 4 | A | € 375.000 | € 3.289 |
| Bilderdijklaan 34 Spoorstraat en Kieldiep | 85 | 4 | D | € 250.000 | € 2.941 |
| Uranus 17 Woldwijck-Oost | 115 | 5 | A++ | € 295.000 | € 2.565 |
| Tollensstraat 5 Spoorstraat en Kieldiep | 85 | 4 | A+ | € 225.000 | € 2.647 |
| van Heemskerckstraat 48 Noorderpark | 79 | 4 | D | € 225.000 | € 2.848 |
| Ds. J. Hekhuisstraat 28 Muntendam-oost | 70 | 4 | E | € 275.000 | € 3.929 |