databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

St. Annastraat 255

6525GR Nijmegen · Heijendaal · wijk Nijmegen-Midden · Nijmegen

€ 375.000
€ 5.000 / m²
75 3kamers A
Foto 1 van St. Annastraat 255 Foto 2 van St. Annastraat 255 Foto 3 van St. Annastraat 255 Foto 4 van St. Annastraat 255 Foto 5 van St. Annastraat 255 Foto 6 van St. Annastraat 255 Foto 7 van St. Annastraat 255 Foto 8 van St. Annastraat 255 Foto 9 van St. Annastraat 255 Foto 10 van St. Annastraat 255 Foto 11 van St. Annastraat 255 Foto 12 van St. Annastraat 255

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.75 m²
Kamers3 (2 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Kolmeijer makelaars Nijmegen (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 19 apartments in Nijmegen met 52–97 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-4.0% t.o.v. mediaan van € 5.208/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in St. Annastraat

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
St. Annastraat 640 290 C € 1.995.000 € 6.879

Buurt in cijfers — Nijmegen

Inwoners2.415
Dichtheid1652 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 272.000 deze listing +38% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt74%
Afstand basisschool1.1 km
Afstand supermarkt1.0 km
Afstand huisarts0.6 km
Afstand kinderdagverblijf0.8 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU02680517 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Basisschool Klein Heyendaal — 0.68 km · 24 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf (naamloos) — 0.66 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt PLUS — 0.51 km · 12 totaal binnen zoekradius
Apotheek Sint Anna — 0.26 km · 4 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Medisch Centrum Sint Anna — 0.25 km · 9 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Centraal Dierenlaboratorium — 0.7 km · 5 totaal binnen zoekradius
OV-station Nijmegen Heyendaal — 0.68 km · 4 totaal binnen zoekradius
Restaurant De 4 Heeren — 0.1 km · 10 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.790 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 79.348 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 75 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.200 per jaar (~€ 100/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.890 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~975 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~300 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2005
BouwBestaande bouw
Soort objectGalerijflat
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelNefit (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud227 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Nijmegen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Ganzenheuvel 18 Benedenstad 72 B € 375.000 +€ 7.920
1 stap(pen)
  • B→A: € 7.920 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 382.920 +€ 7.920
Muldersweg 233 Neerbosch-Oost 81 B € 375.000 +€ 8.910
1 stap(pen)
  • B→A: € 8.910 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 383.910 +€ 8.910
Bloemerstraat 22 Stadscentrum 72 D € 365.000 +€ 19.440
3 stap(pen)
  • D→C: € 5.040 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.480 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.920 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 384.440 +€ 9.440
Kronenburgerplaats 31 Stadscentrum 65 A € 365.000 +€ 0 € 365.000 € -10.000
Priemstraat 17 Benedenstad 56 C € 375.000 +€ 11.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 5.040 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 6.160 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 386.200 +€ 11.200
Hatertseweg 681 Hatert 80 A+ € 389.000 +€ 0 € 389.000 +€ 14.000
Wilhelminasingel 2 Stadscentrum 64 A € 400.000 +€ 0 € 400.000 +€ 25.000
Houtstraat 27 Stadscentrum 55 D € 335.000 +€ 14.850
3 stap(pen)
  • D→C: € 3.850 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 4.950 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 6.050 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 349.850 € -25.150
Einsteinstraat 93 Grootstal 68 D € 329.000 +€ 18.360
3 stap(pen)
  • D→C: € 4.760 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.120 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.480 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 347.360 € -27.640
Oude Graafseweg 219 Heseveld 80 A € 342.000 +€ 0 € 342.000 € -33.000
Kronenburgersingel 295 Stadscentrum 67 C € 395.000 +€ 13.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 6.030 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.370 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 408.400 +€ 33.400
Hugo de Grootstraat 70 Hunnerberg 59 B € 334.000 +€ 6.490
1 stap(pen)
  • B→A: € 6.490 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 340.490 € -34.510

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Ganzenheuvel 18 Benedenstad 72 3 B € 375.000 € 5.208
Hatertseweg 681 Hatert 80 3 A+ € 389.000 € 4.862
Oude Graafseweg 219 Heseveld 80 3 A € 342.000 € 4.275
Muldersweg 233 Neerbosch-Oost 81 3 B € 375.000 € 4.630
Bloemerstraat 22 Stadscentrum 72 4 D € 365.000 € 5.069
Kronenburgersingel 295 Stadscentrum 67 3 C € 395.000 € 5.896
Kronenburgerplaats 31 Stadscentrum 65 3 A € 365.000 € 5.615
Einsteinstraat 93 Grootstal 68 4 D € 329.000 € 4.838
Wilhelminasingel 2 Stadscentrum 64 2 A € 400.000 € 6.250
Jacob Canisstraat 32 Altrade 65 2 C € 300.000 € 4.615
van Spaenstraat 20 Galgenveld 65 3 A € 515.000 € 7.923
Hugo de Grootstraat 70 Hunnerberg 59 2 B € 334.000 € 5.661