Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 126 m² |
| Perceel | 190 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIN Makelaars, Funda-topmakelaar van Brabant! (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 71 houses in Tilburg met 88–163 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 9e percentiel (-20.3% t.o.v. mediaan van € 3.935/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 1.370 |
|---|---|
| Dichtheid | 9359 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 255.000 deze listing +55% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 68% |
| Afstand basisschool | 0.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08553805
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindcentrum Hubertus — 0.45 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Alles Kidz — 0.97 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.17 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots apotheek Het Zand — 0.2 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | RondOm Podotherapeuten — 1.4 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ETZ TweeSteden ziekenhuis — 0.71 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Tilburg Universiteit — 0.74 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Mevrouw Polka — 0.18 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 126 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.520 per jaar (~€ 210/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.096 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2142 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~756 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 504 per jaar en 504 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1959 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 427 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schadewijkstraat 22 Dalem Zuid II | 113 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Robert Fruinstraat 23 Hoefstraat Noord | 110 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Muggenbergstraat 13 Leeuwerik West | 100 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Drongelenhof 8 Huibeven Oost | 130 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 5.000 | |
| Margarethadreef 37 Kasteel Oost | 97 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 5.000 | |
| Leharstraat 22 Heikant Oost | 103 | D | € 390.000 |
+€ 16.480
2 stap(pen)
|
€ 406.480 | +€ 11.480 | |
| Kreutzerstraat 54 Lijnse Hoek Oost | 138 | C | € 395.000 |
+€ 12.420
1 stap(pen)
|
€ 407.420 | +€ 12.420 | |
| Frits Zernikelaan 13 Ruiven | 103 | C | € 400.000 |
+€ 9.270
1 stap(pen)
|
€ 409.270 | +€ 14.270 | |
| Simpelveldstraat 8 Dalem Zuid II | 118 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 | |
| Haydnstraat 282 Heikant Zuid-West | 117 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 | |
| Groenlostraat 12 Huibeven West | 106 | A+ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 | |
| Ringbaan-Oost 161 Hoefstraat Zuid | 139 | C | € 415.000 |
+€ 6.255
1 stap(pen)
|
€ 421.255 | +€ 26.255 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Drongelenhof 8 Huibeven Oost | 130 | 5 | A | € 400.000 | € 3.077 |
| Sumatrastraat 24 Loven Noord | 129 | 5 | E | € 439.000 | € 3.403 |
| Prins Bernhardstraat 19 Eikenbosch | 119 | 5 | C | € 447.000 | € 3.756 |
| Mastenbroekstraat 5 Leeuwerik Zuid | 117 | 5 | A+ | € 440.000 | € 3.761 |
| Brahmsstraat 108 Heikant Zuid-Oost | 133 | 5 | B | € 465.000 | € 3.496 |
| Hart van Brabantlaan 127 VGL-terrein | 123 | 6 | D | € 415.000 | € 3.374 |
| Karpatenlaan 36 Groenewoud West | 114 | 5 | unknown | € 350.000 | € 3.070 |
| Korte Nieuwstraat 3 Besterd | 118 | 5 | A | € 475.000 | € 4.025 |
| Simpelveldstraat 8 Dalem Zuid II | 118 | 4 | A | € 375.000 | € 3.178 |
| Haydnstraat 282 Heikant Zuid-West | 117 | 4 | B | € 375.000 | € 3.205 |
| Kreutzerstraat 54 Lijnse Hoek Oost | 138 | 6 | C | € 395.000 | € 2.862 |
| Doesburgstraat 82 Huibeven Oost | 110 | 5 | A | € 350.000 | € 3.182 |