Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 117 m² |
| Perceel | 165 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Geijsel Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Aalsmeer met 81–152 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+3.4% t.o.v. mediaan van € 4.917/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Aalsmeer
| Inwoners | 2.785 |
|---|---|
| Dichtheid | 1074 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 451.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03580004
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC Triade — 0.69 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Van der Mooren — 1.45 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Westeinder — 1.18 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Oriental Paradise — 0.41 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 125.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 117 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.638 per jaar (~€ 136/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.977 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1287 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~351 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1969 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Proline CW 5 (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 360 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Aalsmeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P.F. von Sieboldlaan 26 Stommeer | 109 | C | € 545.000 |
+€ 30.520
3 stap(pen)
|
€ 575.520 | € -19.480 | |
| Jupiterstraat 17 Hornmeer | 117 | A | € 565.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 574.360 | € -20.640 | |
| Sportlaan 32 Stommeer | 106 | D | € 589.000 |
+€ 37.100
4 stap(pen)
|
€ 626.100 | +€ 31.100 | |
| Zijlijnstraat 10 Kudelstaart | 116 | A | € 549.000 |
+€ 9.280
1 stap(pen)
|
€ 558.280 | € -36.720 | |
| Krabbescheerhof 11 Kudelstaart | 125 | A | € 625.000 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 635.000 | +€ 40.000 | |
| Rechtsbuitenstraat 17 Kudelstaart | 147 | A | € 639.000 |
+€ 11.760
1 stap(pen)
|
€ 650.760 | +€ 55.760 | |
| Citroenvlinderstraat 77 Oosteinde | 127 | A | € 645.000 |
+€ 10.160
1 stap(pen)
|
€ 655.160 | +€ 60.160 | |
| Koolwitjestraat 8 Oosteinde | 129 | A+ | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 80.000 | |
| Calslager Bancken 7 Kudelstaart | 103 | B | € 495.000 |
+€ 19.570
2 stap(pen)
|
€ 514.570 | € -80.430 | |
| Anne Frankstraat 14 Kudelstaart | 115 | A | € 499.000 |
+€ 9.200
1 stap(pen)
|
€ 508.200 | € -86.800 | |
| Daltonstraat 6 Kudelstaart | 109 | A | € 498.000 |
+€ 8.720
1 stap(pen)
|
€ 506.720 | € -88.280 | |
| Romeijnstraat 2 Kudelstaart | 142 | A | € 675.000 |
+€ 11.360
1 stap(pen)
|
€ 686.360 | +€ 91.360 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jupiterstraat 17 Hornmeer | 117 | 5 | A | € 565.000 | € 4.829 |
| Zijlijnstraat 10 Kudelstaart | 116 | 5 | A | € 549.000 | € 4.733 |
| Koolwitjestraat 8 Oosteinde | 129 | 6 | A+ | € 675.000 | € 5.233 |
| Krabbescheerhof 11 Kudelstaart | 125 | 7 | A | € 625.000 | € 5.000 |
| P.F. von Sieboldlaan 26 Stommeer | 109 | 5 | C | € 545.000 | € 5.000 |
| Anne Frankstraat 14 Kudelstaart | 115 | 5 | A | € 499.000 | € 4.339 |
| Sportlaan 32 Stommeer | 106 | 5 | D | € 589.000 | € 5.557 |
| Citroenvlinderstraat 77 Oosteinde | 127 | 7 | A | € 645.000 | € 5.079 |
| Daltonstraat 6 Kudelstaart | 109 | 5 | A | € 498.000 | € 4.569 |
| Calslager Bancken 7 Kudelstaart | 103 | 5 | B | € 495.000 | € 4.806 |
| Stommeerweg 25 Stommeer | 136 | 6 | C | € 465.000 | € 3.419 |
| Romeijnstraat 2 Kudelstaart | 142 | 6 | A | € 675.000 | € 4.754 |