Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 90 m² |
| Perceel | 102 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | OVERDUYN MAKELAARS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Nieuwegein met 62–117 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+4.9% t.o.v. mediaan van € 4.500/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nieuwegein
| Inwoners | 2.295 |
|---|---|
| Dichtheid | 7324 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 366.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 40% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03560501
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Basisschool de Krullevaar — 0.25 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.28 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Roerdomp — 0.39 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum de Schans — 1.36 km |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Nieuwegein — 0.66 km |
| OV-station | Nieuwegein City — 0.73 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Jack's Grillhouse — 0.81 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 90 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.440 per jaar (~€ 120/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.149 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1170 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~360 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1978 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak |
| Isolatie | HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Bosch HRC30 (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 330 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Nieuwegein
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dokter B.J.Buurmanstraat 38 Vreeswijk | 97 | B | € 425.000 |
+€ 10.670
1 stap(pen)
|
€ 435.670 | +€ 10.670 | |
| Hooiersweide 95 Buitenweides | 109 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | +€ 14.000 | |
| Acaciastraat 27 Zandveld | 117 | C | € 420.000 |
+€ 23.400
2 stap(pen)
|
€ 443.400 | +€ 18.400 | |
| Prof. Dr. Kramerslaan 13 Jutphaas | 108 | D | € 415.000 |
+€ 29.160
3 stap(pen)
|
€ 444.160 | +€ 19.160 | |
| Rijnenborghstraat 26 Jutphaas | 91 | B | € 435.000 |
+€ 10.010
1 stap(pen)
|
€ 445.010 | +€ 20.010 | |
| Strawinskystraat 88 Zuilenstein-Zuid | 86 | B | € 395.000 |
+€ 9.460
1 stap(pen)
|
€ 404.460 | € -20.540 | |
| Gerard Bruninghove 3 Hoven-West | 105 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 | |
| Gildenborglaan 6 Vreeswijk | 92 | C | € 440.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 458.400 | +€ 33.400 | |
| Rigolettoplantsoen 16 Zuilenstein-Noord | 100 | B | € 450.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 461.000 | +€ 36.000 | |
| Govert Flinckhage 22 Hagen | 105 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 50.000 | |
| Brielseveste 23 Vesten | 112 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 60.000 | |
| Frederik van Eedenhove 39 Hoven-Oost | 88 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rijnenborghstraat 26 Jutphaas | 91 | 4 | B | € 435.000 | € 4.780 |
| Gildenborglaan 6 Vreeswijk | 92 | 4 | C | € 440.000 | € 4.783 |
| Strawinskystraat 88 Zuilenstein-Zuid | 86 | 4 | B | € 395.000 | € 4.593 |
| Rigolettoplantsoen 16 Zuilenstein-Noord | 100 | 4 | B | € 450.000 | € 4.500 |
| Dokter B.J.Buurmanstraat 38 Vreeswijk | 97 | 5 | B | € 425.000 | € 4.381 |
| Frederik van Eedenhove 39 Hoven-Oost | 88 | 5 | A | € 500.000 | € 5.682 |
| Govert Flinckhage 22 Hagen | 105 | 4 | A | € 475.000 | € 4.524 |
| Gerard Bruninghove 3 Hoven-West | 105 | 3 | A | € 450.000 | € 4.286 |
| Aart van der Leeuwhove 6 Hoven-Oost | 105 | 4 | A+ | € 530.000 | € 5.048 |
| Prof. Dr. Kramerslaan 13 Jutphaas | 108 | 5 | D | € 415.000 | € 3.843 |
| Hooiersweide 95 Buitenweides | 109 | 5 | A | € 439.000 | € 4.028 |
| Brielseveste 23 Vesten | 112 | 5 | A | € 485.000 | € 4.330 |