Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 114 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Atta Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 137 apartments in Rotterdam met 79–148 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 20e percentiel (-20.4% t.o.v. mediaan van € 4.685/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 19.385 |
|---|---|
| Dichtheid | 15656 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 378.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990324
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CBS De Ark — 0.33 km · 41 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peutermontessori — 0.7 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.35 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Hoogeterp — 0.07 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Spangen — 0.8 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Erasmus Medisch Centrum — 1.42 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Delfshaven — 0.65 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Meram — 0.27 km · 34 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 114 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.824 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.181 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1482 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~456 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1918 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 360 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cargadoorskade 79 Kop van Zuid - Entrepot | 96 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Brielselaan 18 Tarwewijk | 92 | A+ | € 420.000 | +€ 0 | € 420.000 | € -5.000 | |
| Cannemanstraat 117 Kleinpolder | 108 | A | € 414.500 | +€ 0 | € 414.500 | € -10.500 | |
| Vegastraat 57 Oud IJsselmonde | 99 | B | € 398.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 408.890 | € -16.110 | |
| Spangesekade 50 Spangen | 100 | A+ | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 20.000 | |
| Walenburgerweg 103 Blijdorp | 93 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 20.000 | |
| Boerenhoek 72 Hoogvliet Zuid | 128 | B | € 389.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 403.080 | € -21.920 | |
| Prins Hendrikkade 128 Noordereiland | 108 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 | |
| Huniadijk 23 Groot IJsselmonde | 111 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -25.000 | |
| Riebeekstraat 12 Afrikaanderwijk | 118 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -25.000 | |
| Halfrond 68 Kop van Zuid - Entrepot | 93 | B | € 440.000 |
+€ 10.230
1 stap(pen)
|
€ 450.230 | +€ 25.230 | |
| Jacques Dutilhweg 701 's-Gravenland | 93 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € -26.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Prins Hendrikkade 128 Noordereiland | 108 | 3 | A | € 450.000 | € 4.167 |
| Vierambachtsstraat 181 Nieuwe Westen | 115 | 3 | A | € 498.500 | € 4.335 |
| 's-Gravendijkwal 152 Oude Westen | 116 | 3 | C | € 500.000 | € 4.310 |
| Bentinckplein 77 Blijdorp | 113 | 4 | E | € 425.000 | € 3.761 |
| Huniadijk 23 Groot IJsselmonde | 111 | 4 | A | € 400.000 | € 3.604 |
| Riebeekstraat 12 Afrikaanderwijk | 118 | 4 | A | € 400.000 | € 3.390 |
| Cannemanstraat 117 Kleinpolder | 108 | 4 | A | € 414.500 | € 3.838 |
| Aelbrechtskade 183 Nieuwe Westen | 112 | 4 | A | € 475.000 | € 4.241 |
| Honingerhof 11 Struisenburg | 118 | 3 | A | € 525.000 | € 4.449 |
| Spangesekade 50 Spangen | 100 | 3 | A+ | € 445.000 | € 4.450 |
| Nieuwstraat 226 Stadsdriehoek | 106 | 3 | C | € 515.000 | € 4.858 |
| Laan op Zuid 184 Kop van Zuid | 102 | 3 | A+ | € 495.000 | € 4.853 |