databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Derckinck 14

7683WZ Den Ham (OV) · Den Ham · wijk Den Ham · Twenterand

€ 675.000
€ 3.392 / m²
199 7kamers B
Foto 1 van Derckinck 14 Foto 2 van Derckinck 14 Foto 3 van Derckinck 14 Foto 4 van Derckinck 14 Foto 5 van Derckinck 14 Foto 6 van Derckinck 14 Foto 7 van Derckinck 14 Foto 8 van Derckinck 14 Foto 9 van Derckinck 14 Foto 10 van Derckinck 14 Foto 11 van Derckinck 14 Foto 12 van Derckinck 14

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.199 m²
Perceel495 m²
Kamers7 (6 slaap)
EnergielabelB
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Reggedael makelaardij & taxaties B.V. (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Buurt in cijfers — Twenterand

Inwoners3.910
Dichtheid1953 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 368.000 deze listing +83% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt26%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU17000302 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Christelijke Dalton Basisschool "De Maten" — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Jumbo — 0.47 km
Apotheek De Hammer Apotheek — 0.76 km
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Kooij | Hammerborg — 0.55 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant Harwig — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.223 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 145.652 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 199 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 3.980 per jaar (~€ 332/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.555 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~3383 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~1194 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 796 per jaar en 796 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1995
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, vrijstaande woning
DakSchilddak bedekt met pannen
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelNefit trendline (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energielabel (officieel)B
Inhoud890 m³
TuinTuin rondom
Indeling7 kamers (6 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Twenterand

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (2)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.