Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 135 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Helm & Heus Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 53 houses in Westland met 84–157 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+0.5% t.o.v. mediaan van € 4.728/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Westland
| Inwoners | 1.905 |
|---|---|
| Dichtheid | 4445 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 536.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17830159
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Hoogvlieger — 0.21 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.86 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Naaldwijk — 1.11 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Behandelcentrum Westland — 0.51 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation — 0.84 km |
| Restaurant | The Wine House Westland — 0.87 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 122.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.936 per jaar (~€ 161/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.906 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1573 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~484 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 433 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Westland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tjalk 4 Achter de Dijk | 152 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € 0 | |
| Blamanstraat 3 Zandevelt | 131 | C | € 550.000 |
+€ 26.200
2 stap(pen)
|
€ 576.200 | +€ 1.200 | |
| Prins Mauritsstraat 14 Nieuwe Vaart | 130 | B | € 565.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 579.300 | +€ 4.300 | |
| Gerberalaan 18 Naaldwijk Centrumgebied | 138 | C | € 545.000 |
+€ 21.390
2 stap(pen)
|
€ 566.390 | € -8.610 | |
| Duijvesteijnstraat 28 Wateringen Centrumgebied | 120 | B | € 575.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 588.200 | +€ 13.200 | |
| Burgemeester Kampschöerstraat 66 Zwartenhoek | 130 | B | € 580.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 594.300 | +€ 19.300 | |
| Hoflaan 13 centrumgebied 's-Gravenzande | 130 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 25.000 | |
| Eikenlaan 51 Oudeland | 113 | A | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -30.000 | |
| Korbeel 13 Suydervelt | 108 | A | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -30.000 | |
| Aalbessenlaan 5 Essellanden | 144 | A | € 610.000 | +€ 0 | € 610.000 | +€ 35.000 | |
| Hazelaarhof 2 Oudeland | 120 | C | € 515.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 539.000 | € -36.000 | |
| Verdilaan 108 Zwartenhoek | 113 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Duijvesteijnstraat 28 Wateringen Centrumgebied | 120 | 5 | B | € 575.000 | € 4.792 |
| Opstalweg 59 Opstal | 118 | 5 | B | € 625.000 | € 5.297 |
| Hazelaarhof 2 Oudeland | 120 | 5 | C | € 515.000 | € 4.292 |
| Eikenlaan 51 Oudeland | 113 | 5 | A | € 545.000 | € 4.823 |
| Burgemeester Kampschöerstraat 66 Zwartenhoek | 130 | 5 | B | € 580.000 | € 4.462 |
| Andriessenlaan 16 Zandevelt | 117 | 5 | A | € 495.000 | € 4.231 |
| Verdilaan 108 Zwartenhoek | 113 | 5 | A | € 525.000 | € 4.646 |
| Meidoorn 25 Opstal | 121 | 5 | B | € 469.000 | € 3.876 |
| Naaldwijkseweg 324 Bedrijventerrein Teylingen | 117 | 5 | A | € 475.000 | € 4.060 |
| Rozemarijn 27 Kleine Geest en Molenwijk | 118 | 5 | C | € 470.000 | € 3.983 |
| Kwaklaan 49 Vliettuinen | 129 | 5 | A++++ | € 670.000 | € 5.194 |
| Korbeel 13 Suydervelt | 108 | 5 | A | € 545.000 | € 5.046 |