house · resale
Waldeck Pyrmontlaan 18
6571AZ Berg en Dal · Laag Berg en Dal · wijk Berg en Dal · Berg en Dal
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 102 m² |
| Perceel | 154 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | HV Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 9 houses in Berg en Dal met 71–132 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+14.7% t.o.v. mediaan van € 4.231/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Berg en Dal
| Inwoners | 1.485 |
|---|---|
| Dichtheid | 4120 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 411.000 deze listing +20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 44% |
| Afstand basisschool | 1.5 km |
| Afstand supermarkt | 2.3 km |
| Afstand huisarts | 1.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19450100
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | HAVO Notre Dame des Anges — 1.4 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Nico de Witt — 1.29 km |
| Apotheek | Drogistotheek De Duffelt — 1.25 km |
| Ziekenhuis | Sint Maartenskliniek Nijmegen — 1.23 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Ubbergen — 1.77 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Villa — 0.33 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 103.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.428 per jaar (~€ 119/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.482 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1122 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~306 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1982 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 360 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Berg en Dal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lijsterbesstraat 10 Beek-Oost | 87 | C | € 450.000 |
+€ 24.360
3 stap(pen)
|
€ 474.360 | € -20.640 | |
| Jan Steenweg 27 Groesbeek De Drul-Oost | 115 | C | € 410.000 |
+€ 32.200
3 stap(pen)
|
€ 442.200 | € -52.800 | |
| Mansberg 77 Groesbeek Nijerf | 115 | C | € 410.000 |
+€ 32.200
3 stap(pen)
|
€ 442.200 | € -52.800 | |
| Hoeting 6 Leuth | 106 | C | € 389.000 |
+€ 29.680
3 stap(pen)
|
€ 418.680 | € -76.320 | |
| van de Veldeweg 13 Groesbeek De Drul-Oost | 110 | C | € 379.500 |
+€ 30.800
3 stap(pen)
|
€ 410.300 | € -84.700 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoeting 6 Leuth | 106 | 5 | C | € 389.000 | € 3.670 |
| Jan Steenweg 27 Groesbeek De Drul-Oost | 115 | 5 | C | € 410.000 | € 3.565 |
| Mansberg 77 Groesbeek Nijerf | 115 | 5 | C | € 410.000 | € 3.565 |
| Lijsterbesstraat 10 Beek-Oost | 87 | 5 | C | € 450.000 | € 5.172 |
| van de Veldeweg 13 Groesbeek De Drul-Oost | 110 | 6 | C | € 379.500 | € 3.450 |
| Langstraat 16 Buitengebied Ooij | 122 | 4 | A | € 685.000 | € 5.615 |
| Schrouwenberg 41 Groesbeek Stekkenberg | 78 | 4 | A | € 330.000 | € 4.231 |