Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 93 m² |
| Perceel | 149 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | REMAX Makelaarsgilde (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Leiden met 65–120 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 92e percentiel (+19.0% t.o.v. mediaan van € 5.645/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leiden
| Inwoners | 1.850 |
|---|---|
| Dichtheid | 9762 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 368.000 deze listing +70% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 62% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05460600
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Eerste Leidse Schoolvereniging — 0.5 km · 31 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Sterre — 0.77 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ALDI — 0.42 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Centraal Apotheek Leiden — 0.8 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Hortus — 0.38 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Leids Universitair Medisch Centrum — 0.51 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 0.45 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | La Plancha — 0.28 km · 103 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.984 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 134.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 93 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.860 per jaar (~€ 155/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.139 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1581 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~558 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 372 per jaar en 372 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1928 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met overig en pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | REMEHA - Tezerra ACE 28C CW4 (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 360 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Leiden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Langestraat 10 Havenwijk-Zuid | 93 | F | € 600.000 |
+€ 24.180
4 stap(pen)
|
€ 624.180 | € -820 | |
| Decimastraat 35 De Kooi | 111 | D | € 600.000 |
+€ 17.760
2 stap(pen)
|
€ 617.760 | € -7.240 | |
| Bakhuis Roozenboomstraat 22 Professorenwijk-West | 111 | D | € 675.000 |
+€ 17.760
2 stap(pen)
|
€ 692.760 | +€ 67.760 | |
| Staringkade 44 Haagweg-Noord | 83 | C | € 549.000 |
+€ 7.470
1 stap(pen)
|
€ 556.470 | € -68.530 | |
| Coornhertstraat 10 Lage Mors | 100 | E | € 525.000 |
+€ 22.000
3 stap(pen)
|
€ 547.000 | € -78.000 | |
| Zijdevlinder 6 Zijlwijk-Noord | 115 | B | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -80.000 | |
| Balistraat 62 De Kooi | 93 | C | € 525.000 |
+€ 8.370
1 stap(pen)
|
€ 533.370 | € -91.630 | |
| Utrechtse Jaagpad 114 Meerburg | 91 | A+ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -100.000 | |
| Coornhertstraat 39 Lage Mors | 89 | E | € 500.000 |
+€ 19.580
3 stap(pen)
|
€ 519.580 | € -105.420 | |
| Vestestraat 25 Pancras-Oost | 85 | D | € 499.000 |
+€ 13.600
2 stap(pen)
|
€ 512.600 | € -112.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Langestraat 10 Havenwijk-Zuid | 93 | 4 | F | € 600.000 | € 6.452 |
| Balistraat 62 De Kooi | 93 | 4 | C | € 525.000 | € 5.645 |
| Coornhertstraat 39 Lage Mors | 89 | 4 | E | € 500.000 | € 5.618 |
| Coornhertstraat 10 Lage Mors | 100 | 4 | E | € 525.000 | € 5.250 |
| Utrechtse Jaagpad 114 Meerburg | 91 | 3 | A+ | € 525.000 | € 5.769 |
| Vestestraat 25 Pancras-Oost | 85 | 4 | D | € 499.000 | € 5.871 |
| Nassaustraat 20 Noorderkwartier | 93 | 4 | C | € 450.000 | € 4.839 |
| Staringkade 44 Haagweg-Noord | 83 | 5 | C | € 549.000 | € 6.614 |
| Ten Katestraat 13 Haagweg-Noord | 83 | 4 | C | € 450.000 | € 5.422 |
| Decimastraat 35 De Kooi | 111 | 4 | D | € 600.000 | € 5.405 |
| Bakhuis Roozenboomstraat 22 Professorenwijk-West | 111 | 4 | D | € 675.000 | € 6.081 |
| Bloemstraat 26 De Kooi | 76 | 3 | E | € 425.000 | € 5.592 |