databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Onderwijsboulevard 536

5223DN Den Bosch · Paleiskwartier · wijk West · Den Bosch

€ 475.000
€ 5.278 / m²
90 3kamers A
Foto 1 van Onderwijsboulevard 536 Foto 2 van Onderwijsboulevard 536 Foto 3 van Onderwijsboulevard 536 Foto 4 van Onderwijsboulevard 536 Foto 5 van Onderwijsboulevard 536 Foto 6 van Onderwijsboulevard 536 Foto 7 van Onderwijsboulevard 536 Foto 8 van Onderwijsboulevard 536 Foto 9 van Onderwijsboulevard 536 Foto 10 van Onderwijsboulevard 536 Foto 11 van Onderwijsboulevard 536 Foto 12 van Onderwijsboulevard 536

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.90 m²
Kamers3 (2 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 26 apartments in Den Bosch met 62–117 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 5.278/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Onderwijsboulevard

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Onderwijsboulevard 518 78 A € 419.500 € 5.378

Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch

Inwoners3.725
Dichtheid7743 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 425.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt52%
Afstand basisschool1.0 km
Afstand supermarkt0.5 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.9 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU07961102 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Van Maerlant — 0.51 km · 6 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Jumbo — 0.11 km · 10 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek West — 0.64 km · 4 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpost — 0.79 km
Ziekenhuis Jeroen Bosch Ziekenhuis — 0.89 km
OV-station 's-Hertogenbosch — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Happy Italy — 0.15 km · 66 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.268 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 101.087 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 90 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.440 per jaar (~€ 120/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.388 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1170 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~360 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2006
BouwBestaande bouw
Soort objectGalerijflat (appartement)
DakPlat dak
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A
Inhoud272 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Leeghwaterlaan 79 Paleiskwartier 97 A € 475.000 +€ 0 € 475.000 € 0
Bordeslaan 382 Paleiskwartier 75 A € 475.000 +€ 0 € 475.000 € 0
Manis Krijgsmanhof 112 De Reit 102 A € 469.000 +€ 0 € 469.000 € -6.000
Vughterstraat 177 Binnenstad centrum 82 C € 450.000 +€ 16.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.380 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.020 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 466.400 € -8.600
Aartshertogenlaan 279 De Vliert 84 B € 475.000 +€ 9.240
1 stap(pen)
  • B→A: € 9.240 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 484.240 +€ 9.240
Bordeslaan 296 Paleiskwartier 85 A++ € 489.000 +€ 0 € 489.000 +€ 14.000
Philippus de Montestraat 74 Zuid 84 C € 439.500 +€ 16.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.560 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.240 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 456.300 € -18.700
Hofplein 86 Paleiskwartier 75 A € 495.000 +€ 0 € 495.000 +€ 20.000
Orthenstraat 45 Binnenstad centrum 98 D € 469.000 +€ 26.460
3 stap(pen)
  • D→C: € 6.860 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.820 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.780 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 495.460 +€ 20.460
Ovidiuslaan 27 Zuid 94 C € 425.000 +€ 18.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.460 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.340 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 443.800 € -31.200
Heerendonklaan 59 Deuteren 98 A € 525.000 +€ 0 € 525.000 +€ 50.000
Onderwijsboulevard 518 Paleiskwartier 78 A € 419.500 +€ 0 € 419.500 € -55.500

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Bordeslaan 296 Paleiskwartier 85 3 A++ € 489.000 € 5.753
Ovidiuslaan 27 Zuid 94 3 C € 425.000 € 4.521
Philippus de Montestraat 74 Zuid 84 3 C € 439.500 € 5.232
Orthenstraat 45 Binnenstad centrum 98 3 D € 469.000 € 4.786
Vughterstraat 177 Binnenstad centrum 82 3 C € 450.000 € 5.488
Heerendonklaan 59 Deuteren 98 3 A € 525.000 € 5.357
Philippus de Montestraat 76 Zuid 85 3 F € 375.000 € 4.412
Aartshertogenlaan 279 De Vliert 84 4 B € 475.000 € 5.655
Leeghwaterlaan 79 Paleiskwartier 97 2 A € 475.000 € 4.897
Manis Krijgsmanhof 112 De Reit 102 3 A € 469.000 € 4.598
Luijbenstraat 18 Het Zand 97 2 C € 530.000 € 5.464
Onderwijsboulevard 518 Paleiskwartier 78 3 A € 419.500 € 5.378