house · resale
Henriëtte Roland Holstweg 37
8448RV Heerenveen · Skoatterwald · wijk Wijk 01 Heerenveen · Heerenveen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 147 m² |
| Perceel | 203 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kraak & Tulner Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Heerenveen met 102–191 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 26e percentiel (-5.5% t.o.v. mediaan van € 3.519/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Heerenveen
| Inwoners | 5.325 |
|---|---|
| Dichtheid | 2319 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 458.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 2.4 km |
| Afstand huisarts | 2.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00740107
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS Het Slingertouw — 0.32 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Bosplaats — 0.36 km |
| Apotheek | Linde Apotheek — 1.41 km |
| Ziekenhuis | Frisius Medisch Centrum Heerenveen — 2.53 km |
| OV-station | Busstation — 2.39 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.335 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 147 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.352 per jaar (~€ 196/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.531 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1911 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~588 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | 2025 (gas gestookt combiketel, huur) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 638 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Heerenveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Opstekker 32 Nes | 137 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -14.000 | |
| Stadhouderlaan 49 Skoatterwald | 135 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -14.000 | |
| de Bakker 1 Nieuwehorne | 121 | C | € 489.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 513.200 | +€ 24.200 | |
| Kleasterwei 5 Akkrum | 163 | G | € 395.000 |
+€ 65.200
6 stap(pen)
|
€ 460.200 | € -28.800 | |
| Schoterlandseweg 87 Hoornsterzwaag | 113 | C | € 499.500 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 522.100 | +€ 33.100 | |
| de Kampen 2 Tjalleberd | 130 | B | € 525.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 539.300 | +€ 50.300 | |
| Burgemeester Falkenaweg 106 Midden | 150 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 61.000 | |
| Dorpsstraat 12 Haskerdijken | 107 | C | € 395.000 |
+€ 21.400
2 stap(pen)
|
€ 416.400 | € -72.600 | |
| het Meer 127 Het meer | 105 | C | € 395.000 |
+€ 21.000
2 stap(pen)
|
€ 416.000 | € -73.000 | |
| van Lidtstraat 43 Midden | 112 | B | € 395.000 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 407.320 | € -81.680 | |
| Ratelaar 34 De Greiden | 137 | C | € 375.000 |
+€ 27.400
2 stap(pen)
|
€ 402.400 | € -86.600 | |
| Burgemeester Falkenaweg 193 De Akkers | 115 | C | € 375.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 398.000 | € -91.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Opstekker 32 Nes | 137 | 5 | A+ | € 475.000 | € 3.467 |
| Stadhouderlaan 49 Skoatterwald | 135 | 5 | A | € 475.000 | € 3.519 |
| Burgemeester Falkenaweg 106 Midden | 150 | 6 | A | € 550.000 | € 3.667 |
| Ratelaar 34 De Greiden | 137 | 5 | C | € 375.000 | € 2.737 |
| de Kampen 2 Tjalleberd | 130 | 6 | B | € 525.000 | € 4.038 |
| Surinamesingel 25 Midden | 149 | 6 | A | € 369.000 | € 2.477 |
| Kleasterwei 5 Akkrum | 163 | 6 | G | € 395.000 | € 2.423 |
| de Bakker 1 Nieuwehorne | 121 | 4 | C | € 489.000 | € 4.041 |
| Meineszstraat 37 Midden | 123 | 4 | A | € 595.000 | € 4.837 |
| Schoterlandseweg 87 Hoornsterzwaag | 113 | 5 | C | € 499.500 | € 4.420 |
| It Bjinstap 4 Akkrum | 155 | 6 | A | € 695.000 | € 4.484 |
| Burgemeester Falkenaweg 193 De Akkers | 115 | 5 | C | € 375.000 | € 3.261 |