Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 145 m² |
| Perceel | 400 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Mevrouw De Wit Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 houses in Deventer met 101–188 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 86e percentiel (+22.0% t.o.v. mediaan van € 3.873/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Deventer
| Inwoners | 2.200 |
|---|---|
| Dichtheid | 5381 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 242.000 deze listing +183% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 63% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01500306
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zandstroom — 0.24 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.45 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Zandweerd — 0.56 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Zandweerd — 0.57 km |
| Ziekenhuis | Deventer Ziekenhuis — 3.77 km |
| OV-station | Deventer — 2.14 km |
| Restaurant | Zomertuin — 0.44 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.270 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 144.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 145 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.030 per jaar (~€ 169/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.439 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1595 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~435 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1960 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 547 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Deventer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vegerinkskamp 44 Dorp Bathmen | 153 | B | € 615.000 |
+€ 29.070
2 stap(pen)
|
€ 644.070 | € -40.930 | |
| Hazelaarserf 32 Dorp Bathmen | 150 | A+ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -60.000 | |
| Steven Coldeweijpad 2 Steenbrugge | 127 | A+++ | € 615.000 | +€ 0 | € 615.000 | € -70.000 | |
| Roelofsbeldstraat 14 Rode Dorp | 169 | A | € 600.000 |
+€ 13.520
1 stap(pen)
|
€ 613.520 | € -71.480 | |
| Carry Pothuisstraat 14 Swormink | 185 | A | € 595.000 |
+€ 14.800
1 stap(pen)
|
€ 609.800 | € -75.200 | |
| Borgerinkstraat 2 Ludgeruskwartier | 107 | A | € 599.000 |
+€ 8.560
1 stap(pen)
|
€ 607.560 | € -77.440 | |
| Joost Beeldsnijderweg 9 Het Jeurlink | 145 | A | € 575.000 |
+€ 11.600
1 stap(pen)
|
€ 586.600 | € -98.400 | |
| Alex Roosdorpstraat 1 Spikvoorde | 137 | A | € 575.000 |
+€ 10.960
1 stap(pen)
|
€ 585.960 | € -99.040 | |
| Stoevenbeld 16 Essenerveld | 120 | B | € 549.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 571.800 | € -113.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hazelaarserf 32 Dorp Bathmen | 150 | 5 | A+ | € 625.000 | € 4.167 |
| Joost Beeldsnijderweg 9 Het Jeurlink | 145 | 5 | A | € 575.000 | € 3.966 |
| Alex Roosdorpstraat 1 Spikvoorde | 137 | 5 | A | € 575.000 | € 4.197 |
| Vegerinkskamp 44 Dorp Bathmen | 153 | 6 | B | € 615.000 | € 4.020 |
| Burg. Jhr Dr A. Boreellaan 12 Dorp Bathmen | 146 | 5 | C | € 500.000 | € 3.425 |
| Veerispad 37 Het Jeurlink | 145 | 5 | A | € 465.000 | € 3.207 |
| Steven Coldeweijpad 2 Steenbrugge | 127 | 4 | A+++ | € 615.000 | € 4.843 |
| Godebaldstraat 10 Landsherenkwartier | 153 | 4 | B | € 495.000 | € 3.235 |
| Johanna Naberstraat 13 Swormink | 130 | 4 | A | € 495.000 | € 3.808 |
| Noorderenk 57 Dorp Bathmen | 150 | 6 | B | € 450.000 | € 3.000 |
| Roelofsbeldstraat 14 Rode Dorp | 169 | 4 | A | € 600.000 | € 3.550 |
| Timmermansweg 11 Dorp Schalkhaar | 169 | 5 | C | € 849.000 | € 5.024 |