Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Rosenberg & Van Leusden Makelaars Utrecht (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 55 apartments in Utrecht met 64–119 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 43e percentiel (-1.0% t.o.v. mediaan van € 5.488/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 1.840 |
|---|---|
| Dichtheid | 9895 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 377.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 68% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440114
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | 2e Marnixschool — 0.17 km · 30 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.37 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.48 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Gezondheidscentrum Oog in Al — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Oog in Al — 0.53 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 2.2 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Leidsche Rijn — 1.32 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Smoesjes — 0.41 km · 17 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 107.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.840 per jaar (~€ 153/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.540 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1564 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~552 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 368 per jaar en 368 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 286 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Werkspoorplein 1 Elinkwijk en omgeving | 73 | B | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € 0 | |
| Loeff Berchmakerstraat 46 Breedstraat en Plompetorengracht en omgeving | 70 | D | € 485.000 |
+€ 11.200
2 stap(pen)
|
€ 496.200 | € -3.800 | |
| Walnootstraat 13 Ondiep | 86 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -5.000 | |
| Zijlsterraklaan 23 Langerak | 92 | A | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -11.000 | |
| San Marinostraat 75 Leidsche Rijn-Centrum | 81 | A+ | € 520.000 | +€ 0 | € 520.000 | +€ 20.000 | |
| Victor Hugoplantsoen 9 Halve Maan-Noord | 83 | C | € 469.000 |
+€ 7.470
1 stap(pen)
|
€ 476.470 | € -23.530 | |
| Battutalaan 739 Kanaleneiland-Zuid | 87 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -25.000 | |
| Sonny Rollinsstraat 250 Terwijde-Oost | 107 | A++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 25.000 | |
| Laan van Chartroise 102 Ondiep | 73 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -25.000 | |
| Boterstraat 10 Lange Elisabethstraat, Mariaplaats en omgeving | 69 | B | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 25.000 | |
| Oranjestraat 110 Wijk C | 87 | C | € 525.000 |
+€ 7.830
1 stap(pen)
|
€ 532.830 | +€ 32.830 | |
| Wijnbesplantsoen 3 Ondiep | 86 | C | € 450.000 |
+€ 7.740
1 stap(pen)
|
€ 457.740 | € -42.260 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zijlsterraklaan 23 Langerak | 92 | 3 | A | € 489.000 | € 5.315 |
| Oranjestraat 110 Wijk C | 87 | 3 | C | € 525.000 | € 6.034 |
| Battutalaan 739 Kanaleneiland-Zuid | 87 | 3 | A | € 475.000 | € 5.460 |
| Prinses Ireneplateau 88 Schaakbuurt en omgeving | 91 | 3 | A | € 440.000 | € 4.835 |
| Wijnbesplantsoen 3 Ondiep | 86 | 3 | C | € 450.000 | € 5.233 |
| Pieter Nieuwlandstraat 23 Tuinwijk-Oost | 91 | 4 | C | € 535.000 | € 5.879 |
| Walnootstraat 13 Ondiep | 86 | 4 | B | € 495.000 | € 5.756 |
| San Marinostraat 75 Leidsche Rijn-Centrum | 81 | 3 | A+ | € 520.000 | € 6.420 |
| Gruttostraat 8 Watervogelbuurt | 95 | 4 | C | € 585.000 | € 6.158 |
| Victor Hugoplantsoen 9 Halve Maan-Noord | 83 | 4 | C | € 469.000 | € 5.651 |
| Plantage 131 2e Daalsebuurt en omgeving | 79 | 3 | A | € 449.500 | € 5.690 |
| Korenschoofstraat 26 Pijlsweerd-Zuid | 80 | 3 | A+ | € 590.000 | € 7.375 |