databuurt cijfers per buurt
10044 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Middelven 10

9302EM Roden · Roden West · wijk Wijk 00 Roden · Noordenveld

€ 325.000
€ 2.802 / m²
116 5kamers A
Foto 1 van Middelven 10 Foto 2 van Middelven 10 Foto 3 van Middelven 10 Foto 4 van Middelven 10 Foto 5 van Middelven 10 Foto 6 van Middelven 10 Foto 7 van Middelven 10 Foto 8 van Middelven 10 Foto 9 van Middelven 10 Foto 10 van Middelven 10 Foto 11 van Middelven 10 Foto 12 van Middelven 10

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.116 m²
Perceel144 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Noordenveld met 81–150 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 5e percentiel (-31.5% t.o.v. mediaan van € 4.087/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Noordenveld

Inwoners6.865
Dichtheid3197 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 370.000 deze listing -12% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt28%
Afstand basisschool0.8 km
Afstand supermarkt1.1 km
Afstand huisarts1.2 km
Afstand kinderdagverblijf0.8 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU16990010 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Hoeksteen — 0.39 km · 5 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Poiesz — 0.61 km · 4 totaal binnen zoekradius
Apotheek (naamloos) — 0.68 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk (naamloos) — 0.69 km · 4 totaal binnen zoekradius
Restaurant Lunchroom Drents Kwartiertje — 0.64 km · 3 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.552 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 68.478 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 116 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.856 per jaar (~€ 155/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.707 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1508 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~464 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1993
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelVaillant HR (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud400 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Noordenveld

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Stinsenweg 106 Roden West 100 A € 319.000 +€ 0 € 319.000 € -6.000
Zwaluwstraat 10 Norg 113 C € 289.000 +€ 22.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.170 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.430 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 311.600 € -13.400
Grootveenweg 9 Norg 88 C € 325.000 +€ 17.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.920 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.680 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 342.600 +€ 17.600
Burgemeester Borgerstraat 25 Roden 85 A++ € 375.000 +€ 0 € 375.000 +€ 50.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Zwaluwstraat 10 Norg 113 5 C € 289.000 € 2.558
Bakkerstraat 15 Roden 113 5 D € 385.000 € 3.407
Bakkerstraat 36 Roden 120 5 B € 425.000 € 3.542
Stinsenweg 106 Roden West 100 4 A € 319.000 € 3.190
Rietveld 24 Nieuw-Roden 127 5 A++ € 459.000 € 3.614
T. Zondagstraat 2 Roden 100 4 B € 425.000 € 4.250
Grootveenweg 9 Norg 88 4 C € 325.000 € 3.693
Schans Portugal 10 Een 135 5 B € 475.000 € 3.519
Natuurschoonweg 7 Nietap 115 4 D € 499.000 € 4.339
Burgemeester Borgerstraat 25 Roden 85 4 A++ € 375.000 € 4.412
Nieuweweg 18 Roden 123 5 C € 525.000 € 4.268
Meester Schaapstraat 9 Roden 134 6 E € 495.000 € 3.694