Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 91 m² |
| Perceel | 260 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Euverman & Nuyts Makelaars Hengelo (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Hengelo (O) met 63–118 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 54e percentiel (+1.2% t.o.v. mediaan van € 3.529/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hengelo (O.)
| Inwoners | 4.265 |
|---|---|
| Dichtheid | 5634 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 263.000 deze listing +24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 54% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01640200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Reflector — 0.1 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.84 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Koop — 0.28 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Hagen — 0.24 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ZGT Hengelo — 2.83 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hengelo Oost — 1.03 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Curry Fusion — 0.54 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 70.652 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 91 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.275 per jaar (~€ 190/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.742 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2002 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~819 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 819 per jaar en 819 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1964 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie en grotendeels dubbelglas |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzera Ace (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 321 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Hengelo (O)
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tom Mandersstraat 14 Molendijkhoek | 109 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Bernardstraat 46 Berflo Es Noord | 84 | G | € 309.000 |
+€ 16.800
4 stap(pen)
|
€ 325.800 | +€ 800 | |
| Münsterstraat 19 Vossenbelt Zuid | 99 | A | € 329.000 | +€ 0 | € 329.000 | +€ 4.000 | |
| Jacob Catsstraat 31 Binnenstad West | 85 | G | € 300.000 |
+€ 17.000
4 stap(pen)
|
€ 317.000 | € -8.000 | |
| Carel Vosmaerstraat 12 Groot Driene Noord | 92 | D | € 330.000 |
+€ 6.440
1 stap(pen)
|
€ 336.440 | +€ 11.440 | |
| Eendrachtstraat 16 Tuindorp 't Lansink | 71 | F | € 325.000 |
+€ 12.070
3 stap(pen)
|
€ 337.070 | +€ 12.070 | |
| Tom Mandersstraat 69 Molendijkhoek | 112 | A | € 340.000 | +€ 0 | € 340.000 | +€ 15.000 | |
| Rozenstraat 41 Woolde | 99 | E | € 329.000 |
+€ 12.870
2 stap(pen)
|
€ 341.870 | +€ 16.870 | |
| Langelermaatweg 209 Berflo Es Noord | 107 | D | € 339.000 |
+€ 7.490
1 stap(pen)
|
€ 346.490 | +€ 21.490 | |
| Münsterstraat 14 Vossenbelt Zuid | 100 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 25.000 | |
| Londenstraat 36 Vossenbelt Noord | 108 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 25.000 | |
| Lijsterweg 60 Elsbeek | 93 | C | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € -30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lijsterweg 60 Elsbeek | 93 | 4 | C | € 295.000 | € 3.172 |
| Jacob Catsstraat 31 Binnenstad West | 85 | 4 | G | € 300.000 | € 3.529 |
| Bernardstraat 46 Berflo Es Noord | 84 | 4 | G | € 309.000 | € 3.679 |
| Rozenstraat 41 Woolde | 99 | 4 | E | € 329.000 | € 3.323 |
| Carel Vosmaerstraat 12 Groot Driene Noord | 92 | 5 | D | € 330.000 | € 3.587 |
| Münsterstraat 14 Vossenbelt Zuid | 100 | 4 | B | € 350.000 | € 3.500 |
| Rob de Vriesstraat 161 Weijinkshoek | 84 | 4 | A | € 275.000 | € 3.274 |
| Castorweg 203 Noord | 92 | 4 | C | € 250.000 | € 2.717 |
| Münsterstraat 19 Vossenbelt Zuid | 99 | 5 | A | € 329.000 | € 3.323 |
| Bernardstraat 40 Berflo Es Noord | 103 | 4 | E | € 375.000 | € 3.641 |
| Langelermaatweg 209 Berflo Es Noord | 107 | 5 | D | € 339.000 | € 3.168 |
| Londenstraat 36 Vossenbelt Noord | 108 | 5 | B | € 350.000 | € 3.241 |