apartment · resale
Visseringstraat 19
1051KG Amsterdam · Buyskade e.o. · wijk Staatsliedenbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 86 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van de Steege Makelaarsgroep Amsterdam-West (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 257 apartments in Amsterdam met 60–111 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 54e percentiel (+2.6% t.o.v. mediaan van € 7.877/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.125 |
|---|---|
| Dichtheid | 27643 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 541.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 69% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EH06
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Cartesius Lyceum — 0.4 km · 26 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Madelief kinderopvang — 0.62 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.38 km · 32 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Medicijnman Apotheek Staatslieden — 0.21 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | SAG — 0.21 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 1.93 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Elandsgracht — 1.09 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | k-sushi — 0.16 km · 144 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 148.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 86 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.376 per jaar (~€ 115/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.433 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1118 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~344 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2005 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 275 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driedistelstraat 33 Buiksloterham-Zuid | 91 | A+++ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € 0 | |
| Nassaukade 318 Da Costabuurt-Noord | 79 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € 0 | |
| Hunzestraat 122 Rijnbuurt-Midden | 79 | C | € 675.000 |
+€ 15.800
2 stap(pen)
|
€ 690.800 | € -4.200 | |
| Conny Stuartstraat 5 Buiksloterham-Zuid | 83 | A++ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | +€ 5.000 | |
| Bestevâerstraat 129 Landlust-Zuid | 93 | D | € 675.000 |
+€ 25.110
3 stap(pen)
|
€ 700.110 | +€ 5.110 | |
| Mary van der Sluisstraat 254 Sportheldenbuurt | 84 | A | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | € -10.000 | |
| Mauritskade 93 Dapperbuurt-Noord | 85 | B | € 675.000 |
+€ 9.350
1 stap(pen)
|
€ 684.350 | € -10.650 | |
| Westlandgracht 237 Aalsmeerwegbuurt-West | 87 | C | € 665.000 |
+€ 17.400
2 stap(pen)
|
€ 682.400 | € -12.600 | |
| Valkenburgerstraat 136 Uilenburg | 92 | A | € 710.000 | +€ 0 | € 710.000 | +€ 15.000 | |
| Biesboschstraat 54 Scheldebuurt-Midden | 78 | C | € 695.000 |
+€ 15.600
2 stap(pen)
|
€ 710.600 | +€ 15.600 | |
| Geuzenkade 96 Geuzenhofbuurt | 85 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -20.000 | |
| Tosaristraat 19 Java-eiland | 87 | A+ | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Geuzenkade 96 Geuzenhofbuurt | 85 | 3 | A | € 675.000 | € 7.941 |
| Tosaristraat 19 Java-eiland | 87 | 3 | A+ | € 675.000 | € 7.759 |
| Mary van der Sluisstraat 254 Sportheldenbuurt | 84 | 3 | A | € 685.000 | € 8.155 |
| President Kennedylaan 270 Scheldebuurt-West | 85 | 3 | C | € 725.000 | € 8.529 |
| Conny Stuartstraat 5 Buiksloterham-Zuid | 83 | 3 | A++ | € 700.000 | € 8.434 |
| Van Ostadestraat 191 Van der Helstpleinbuurt | 85 | 3 | A | € 750.000 | € 8.824 |
| Aalsmeerweg 26 Aalsmeerwegbuurt-West | 85 | 3 | B | € 750.000 | € 8.824 |
| Sint Pietershalsteeg 4 Nes e.o. | 88 | 3 | A | € 750.000 | € 8.523 |
| Lodewijk Boisotstraat 6 Filips van Almondekwartier | 82 | 3 | B | € 725.000 | € 8.841 |
| Westerdoksdijk 387 Westerdokseiland | 83 | 3 | A | € 750.000 | € 9.036 |
| Driedistelstraat 33 Buiksloterham-Zuid | 91 | 3 | A+++ | € 695.000 | € 7.637 |
| Camperstraat 22 Oosterparkbuurt-Noordwest | 81 | 3 | A | € 675.000 | € 8.333 |