Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 78 m² |
| Perceel | 150 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van 't Riet De-Makelaar (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Alkmaar met 54–101 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 57e percentiel (+4.5% t.o.v. mediaan van € 4.722/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Alkmaar
| Inwoners | 2.295 |
|---|---|
| Dichtheid | 7788 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 364.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03610502
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Vlindertuin — 0.3 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.13 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Huiswaard — 0.46 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Centrale Huisartsenpost Alkmaar — 0.3 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep locatie Alkmaar — 2.41 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Alkmaar Noord — 0.26 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Showboat — 0.75 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.838 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 81.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 78 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.248 per jaar (~€ 104/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.942 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1014 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~312 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1976 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Elga Ace All-in-One 28c (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 313 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Alkmaar
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwlandersingel 35 Staatsliedenkwartier en Landstraten | 65 | C | € 375.000 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 388.000 | +€ 3.000 | |
| Lotharingenweg 15 Daalmeer-Zuidwest | 73 | C | € 375.000 |
+€ 14.600
2 stap(pen)
|
€ 389.600 | +€ 4.600 | |
| Bergerweg 4 Spoorbuurt | 83 | C | € 395.000 |
+€ 16.600
2 stap(pen)
|
€ 411.600 | +€ 26.600 | |
| Korte Landstraat 28 Staatsliedenkwartier en Landstraten | 90 | B | € 425.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 434.900 | +€ 49.900 | |
| Vogelezang 9 Nassaukwartier en Hout | 71 | C | € 425.000 |
+€ 14.200
2 stap(pen)
|
€ 439.200 | +€ 54.200 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lotharingenweg 15 Daalmeer-Zuidwest | 73 | 3 | C | € 375.000 | € 5.137 |
| Bergerweg 4 Spoorbuurt | 83 | 3 | C | € 395.000 | € 4.759 |
| Vogelezang 9 Nassaukwartier en Hout | 71 | 3 | C | € 425.000 | € 5.986 |
| Korte Landstraat 28 Staatsliedenkwartier en Landstraten | 90 | 3 | B | € 425.000 | € 4.722 |
| Nieuwlandersingel 35 Staatsliedenkwartier en Landstraten | 65 | 3 | C | € 375.000 | € 5.769 |
| Groot Nieuwland 45 Binnenstad-Oost | 92 | 3 | C | € 599.500 | € 6.516 |