apartment · resale
Gulden Winckelplantsoen 14
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 60 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DMC Overveen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 216 apartments in Amsterdam met 42–78 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 16e percentiel (-17.4% t.o.v. mediaan van € 8.571/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 5.975 |
|---|---|
| Dichtheid | 17507 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 418.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 70% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EE01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zijderoute — 0.18 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Quality First, We Care — 0.31 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Vomar — 0.25 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Bos en Lommer — 0.39 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Sanitas — 0.58 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 1.12 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Vlugtlaan — 0.78 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kahvealti — 0.2 km · 32 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 92.391 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 60 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.500 per jaar (~€ 125/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.154 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1320 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~540 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 540 per jaar en 540 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1940 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE-A 28/24 CW4 80/80 parallel TSK/RGK (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 196 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ernest Staesstraat 45 Kolenkitbuurt-Zuid | 60 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Van Beuningenstraat 67 Staatsliedenbuurt-Noordoost | 53 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Ferguutstraat 20 Erasmusparkbuurt-West | 53 | D | € 425.000 |
+€ 3.710
1 stap(pen)
|
€ 428.710 | +€ 3.710 | |
| Ferguutstraat 20 Erasmusparkbuurt-West | 54 | D | € 425.000 |
+€ 3.780
1 stap(pen)
|
€ 428.780 | +€ 3.780 | |
| Brittenburg 39 Buitenveldert-Zuid-Midden | 67 | C | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -10.000 | |
| Eerste Oosterparkstraat 107 Oosterparkbuurt-Noordwest | 56 | C | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 10.000 | |
| Vespuccistraat 57 Jan Maijenbuurt | 59 | D | € 435.000 |
+€ 4.130
1 stap(pen)
|
€ 439.130 | +€ 14.130 | |
| Kraijenhoffstraat 28 Czaar Peterbuurt | 54 | E | € 435.000 |
+€ 7.020
2 stap(pen)
|
€ 442.020 | +€ 17.020 | |
| Blancefloorstraat 13 Erasmusparkbuurt-West | 55 | G | € 395.000 |
+€ 11.000
4 stap(pen)
|
€ 406.000 | € -19.000 | |
| Meeuwenlaan 65 Vogelbuurt-Zuid | 59 | C | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 20.000 | |
| Honselersdijkstraat 12 Delflandpleinbuurt-Oost | 62 | C | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | +€ 24.000 | |
| Trimurtistraat 32 Centrumeiland | 63 | A+++ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ernest Staesstraat 45 Kolenkitbuurt-Zuid | 60 | 3 | C | € 425.000 | € 7.083 |
| Trimurtistraat 32 Centrumeiland | 63 | 3 | A+++ | € 450.000 | € 7.143 |
| Jacques Veltmanstraat 62 Jacques Veltmanbuurt | 57 | 3 | C | € 395.000 | € 6.930 |
| Vespuccistraat 86 John Franklinbuurt | 58 | 3 | D | € 475.000 | € 8.190 |
| Celebesstraat 58 Timorpleinbuurt-Zuid | 61 | 3 | B | € 485.000 | € 7.951 |
| Joan Melchior Kemperstraat 75 Fannius Scholtenbuurt | 56 | 3 | C | € 450.000 | € 8.036 |
| Kinderdijkstraat 28 Scheldebuurt-Oost | 60 | 3 | E | € 500.000 | € 8.333 |
| Geuzenkade 32 Geuzenhofbuurt | 55 | 3 | D | € 450.000 | € 8.182 |
| Hertspieghelweg 70 Bosleeuw | 64 | 3 | C | € 475.000 | € 7.422 |
| Sanderijnstraat 48 Erasmusparkbuurt-West | 56 | 3 | C | € 475.000 | € 8.482 |
| Blancefloorstraat 13 Erasmusparkbuurt-West | 55 | 3 | G | € 395.000 | € 7.182 |
| Marnixstraat 323 Marnixbuurt-Midden | 63 | 3 | C | € 495.000 | € 7.857 |