apartment · resale
Louvre 118
2907WE Capelle aan den IJssel · Gebouwenbuurt · wijk Schollevaar Zuid · Capelle aan den IJssel
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 87 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Capelle aan den IJssel (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 apartments in Capelle aan den IJssel met 60–113 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 64e percentiel (+1.7% t.o.v. mediaan van € 4.493/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Capelle aan den IJssel
| Inwoners | 1.410 |
|---|---|
| Dichtheid | 9615 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 299.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 78% |
| Afstand basisschool | 0.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05020778
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sjalomschool — 0.2 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.65 km |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.23 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Schollevaar — 0.9 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Lupine — 2.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Capelle Schollevaar — 0.88 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Nieuw Azie — 0.25 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.898 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.239 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 87 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.392 per jaar (~€ 116/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.014 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1131 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~348 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1983 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 276 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Capelle aan den IJssel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fluiterlaan 502 Koperwiek | 85 | C | € 385.000 |
+€ 17.000
2 stap(pen)
|
€ 402.000 | +€ 4.500 | |
| Dotterlei 683 Florabuurt | 105 | D | € 360.000 |
+€ 28.350
3 stap(pen)
|
€ 388.350 | € -9.150 | |
| Lehárstraat 56 Puccinibuurt | 77 | A | € 409.000 | +€ 0 | € 409.000 | +€ 11.500 | |
| Lemelerberg 117 Bergenbuurt | 91 | B | € 375.000 |
+€ 10.010
1 stap(pen)
|
€ 385.010 | € -12.490 | |
| Henry Moorepassage 232 Kunstenaarsbuurt | 71 | A | € 360.000 | +€ 0 | € 360.000 | € -37.500 | |
| Rigoletto 53 Operabuurt | 77 | B | € 350.000 |
+€ 8.470
1 stap(pen)
|
€ 358.470 | € -39.030 | |
| Paasberg 181 Bergenbuurt | 79 | C | € 339.000 |
+€ 15.800
2 stap(pen)
|
€ 354.800 | € -42.700 | |
| Fluiterlaan 284 Koperwiek | 84 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 47.500 | |
| Slotplein 124 Oude Plaats | 80 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -47.500 | |
| Haydnstraat 92 Bizetbuurt | 93 | B | € 435.000 |
+€ 10.230
1 stap(pen)
|
€ 445.230 | +€ 47.730 | |
| Kopspoor 119 Sporenbuurt-west | 74 | A | € 349.000 | +€ 0 | € 349.000 | € -48.500 | |
| Louis Couperusplaats 95 Dichtersbuurt | 85 | F | € 315.000 |
+€ 31.450
5 stap(pen)
|
€ 346.450 | € -51.050 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Fluiterlaan 502 Koperwiek | 85 | 3 | C | € 385.000 | € 4.529 |
| Fluiterlaan 284 Koperwiek | 84 | 3 | A | € 445.000 | € 5.298 |
| Haydnstraat 92 Bizetbuurt | 93 | 3 | B | € 435.000 | € 4.677 |
| Slotplein 124 Oude Plaats | 80 | 3 | A | € 350.000 | € 4.375 |
| Louis Couperusplaats 95 Dichtersbuurt | 85 | 3 | F | € 315.000 | € 3.706 |
| Lemelerberg 117 Bergenbuurt | 91 | 4 | B | € 375.000 | € 4.121 |
| Frederik van Eedenplaats 63 Dichtersbuurt | 85 | 3 | E | € 309.000 | € 3.635 |
| Lehárstraat 56 Puccinibuurt | 77 | 3 | A | € 409.000 | € 5.312 |
| Paasberg 181 Bergenbuurt | 79 | 3 | C | € 339.000 | € 4.291 |
| Rigoletto 53 Operabuurt | 77 | 3 | B | € 350.000 | € 4.545 |
| Haydnstraat 136 Bizetbuurt | 97 | 3 | A | € 479.500 | € 4.943 |
| Kopspoor 119 Sporenbuurt-west | 74 | 3 | A | € 349.000 | € 4.716 |