Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 174 m² |
| Perceel | 233 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hermsen Makelaars Nijmegen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 30 houses in Arnhem met 121–226 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.310/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Arnhem
| Inwoners | 6.995 |
|---|---|
| Dichtheid | 3421 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 504.000 deze listing +49% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.7 km |
| Afstand huisarts | 2.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02022447
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Brede school De Salamander — 0.39 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 1.02 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Elderveld — 1.45 km |
| Huisartsenpraktijk | DocLine Arnhem — 1.13 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rijnstate Elst — 5.02 km |
| OV-station | Arnhem Zuid — 1.24 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.581 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 156.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 174 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.088 per jaar (~€ 174/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.755 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1566 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~348 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 641 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boudewijn van Roonstraat 4 Molenbeke | 133 | C | € 696.000 |
+€ 50.540
4 stap(pen)
|
€ 746.540 | € -3.460 | |
| Ds. Bechtlaan 13 Monnikenhuizen | 177 | A+++ | € 779.500 | +€ 0 | € 779.500 | +€ 29.500 | |
| Heideweg 14 Arnhemse Allee | 151 | B | € 675.000 |
+€ 43.790
3 stap(pen)
|
€ 718.790 | € -31.210 | |
| De Savornin Lohmanlaan 2 Monnikenhuizen | 133 | B | € 675.000 |
+€ 29.260
3 stap(pen)
|
€ 704.260 | € -45.740 | |
| Weissenbruchstraat 11 Sterrenberg | 152 | C | € 795.000 |
+€ 57.760
4 stap(pen)
|
€ 852.760 | +€ 102.760 | |
| Josef Israëlslaan 108 Hoogkamp | 126 | B | € 575.000 |
+€ 36.540
3 stap(pen)
|
€ 611.540 | € -138.460 | |
| IJskristal 37 Schuytgraaf-Zuid | 142 | A+ | € 595.000 |
+€ 14.200
1 stap(pen)
|
€ 609.200 | € -140.800 | |
| Willy den Oudenstraat 40 Bakenhof | 160 | A | € 579.500 |
+€ 28.800
2 stap(pen)
|
€ 608.300 | € -141.700 | |
| Bliksemschicht 42 Schuytgraaf-Zuid | 146 | A | € 575.000 |
+€ 26.280
2 stap(pen)
|
€ 601.280 | € -148.720 | |
| Ochtenddauw 3 Schuytgraaf-Zuid | 141 | A | € 575.000 |
+€ 25.380
2 stap(pen)
|
€ 600.380 | € -149.620 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ds. Bechtlaan 13 Monnikenhuizen | 177 | 6 | A+++ | € 779.500 | € 4.404 |
| Weissenbruchstraat 11 Sterrenberg | 152 | 5 | C | € 795.000 | € 5.230 |
| Willy den Oudenstraat 40 Bakenhof | 160 | 5 | A | € 579.500 | € 3.622 |
| Het Hout 8 Schuytgraaf-Zuid | 171 | 6 | A | € 950.000 | € 5.556 |
| Heideweg 14 Arnhemse Allee | 151 | 4 | B | € 675.000 | € 4.470 |
| Karthuizerstraat 41 Angerenstein | 151 | 6 | C | € 895.000 | € 5.927 |
| Bliksemschicht 42 Schuytgraaf-Zuid | 146 | 6 | A | € 575.000 | € 3.938 |
| Ochtenddauw 3 Schuytgraaf-Zuid | 141 | 5 | A | € 575.000 | € 4.078 |
| Prümelaan 53 Angerenstein | 147 | 5 | E | € 995.000 | € 6.769 |
| IJskristal 37 Schuytgraaf-Zuid | 142 | 6 | A+ | € 595.000 | € 4.190 |
| Saksen-Coburg 15 Klarenbeek | 186 | 6 | A+ | € 1.070.000 | € 5.753 |
| Boudewijn van Roonstraat 4 Molenbeke | 133 | 6 | C | € 696.000 | € 5.233 |