house · resale
Frankenhuis 20
7481MB Haaksbergen · Haaksbergen Kern-Centrum · wijk Wijk 09 Haaksbergen-kern · Haaksbergen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 119 m² |
| Perceel | 147 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Woonaccent Makelaars Enschede (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Haaksbergen met 83–154 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.487/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haaksbergen
| Inwoners | 1.135 |
|---|---|
| Dichtheid | 4038 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 281.000 deze listing +48% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 64% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01580900
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Assink Lyceum — 0.37 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Bloesem — 0.79 km |
| Supermarkt | Jumbo Leussink — 0.14 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Bouwmeester — 0.37 km |
| OV-station | Haaksbergen — 0.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Grand Café Centraal — 0.44 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.981 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 119 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.904 per jaar (~€ 159/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.140 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1547 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~476 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 406 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Haaksbergen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| de Noor 105 Buurse kern | 112 | C | € 369.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 391.400 | € -23.600 | |
| Govert Flinckstraat 16 Zienesch | 122 | D | € 350.000 |
+€ 32.940
3 stap(pen)
|
€ 382.940 | € -32.060 | |
| Hondelink 36 Wolferink 3 | 112 | C | € 425.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 447.400 | +€ 32.400 | |
| Mr.Eenhuisstraat 43 Haaksbergen Kern-1 | 118 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -40.000 | |
| Merelstraat 144 Veldmaat 1 | 101 | C | € 345.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 365.200 | € -49.800 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| de Noor 105 Buurse kern | 112 | 5 | C | € 369.000 | € 3.295 |
| Mr.Eenhuisstraat 43 Haaksbergen Kern-1 | 118 | 4 | A | € 375.000 | € 3.178 |
| Hondelink 36 Wolferink 3 | 112 | 4 | C | € 425.000 | € 3.795 |
| Govert Flinckstraat 16 Zienesch | 122 | 4 | D | € 350.000 | € 2.869 |
| Nachtegaalstraat 85 Veldmaat 1 | 134 | 5 | A+ | € 539.000 | € 4.022 |
| Merelstraat 144 Veldmaat 1 | 101 | 6 | C | € 345.000 | € 3.416 |
| Wagnerstraat 26 De Els | 129 | 6 | B | € 575.000 | € 4.457 |
| Marijkestraat 32 Haaksbergen Kern-3 | 154 | 6 | A | € 650.000 | € 4.221 |