house · resale
Appelboom 32
9351ZZ Leek · Buitengebied ten zuiden van Leek · wijk Wijk 04 Leek · Westerkwartier
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Perceel | 450 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Smit & Douma Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Westerkwartier met 86–159 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+13.6% t.o.v. mediaan van € 3.399/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Westerkwartier
| Inwoners | 2.620 |
|---|---|
| Dichtheid | 3109 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 462.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 2.8 km |
| Afstand huisarts | 1.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19690409
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS de Hasselbraam — 0.12 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | SKSG Vlindertuin — 0.1 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Wolveschans — 1.08 km |
| OV-station | Nienoord Centraal — 2.96 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.968 per jaar (~€ 164/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.432 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1599 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~492 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 424 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Westerkwartier
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Plantsoen 18 De Wilp (gedeeltelijk) | 121 | C | € 450.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 474.200 | € -800 | |
| Smidshornerweg 3 Niekerk | 134 | C | € 465.000 |
+€ 26.800
2 stap(pen)
|
€ 491.800 | +€ 16.800 | |
| Hoornweg 21 Marum | 147 | A | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | € -26.000 | |
| Sietse Veldstraweg 72 Den Ham | 136 | C | € 489.000 |
+€ 27.200
2 stap(pen)
|
€ 516.200 | +€ 41.200 | |
| Noordstar 46 Briltil | 153 | A+ | € 520.000 | +€ 0 | € 520.000 | +€ 45.000 | |
| Troelstraweg 71 Zuidhorn | 133 | C | € 395.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 421.600 | € -53.400 | |
| Pastorije 80 Bebouwde kom Tolbert | 123 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -75.000 | |
| Pastorije 100 Bebouwde kom Tolbert | 139 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 75.000 | |
| Trambaan 3 Bebouwde kom Tolbert | 116 | A+++ | € 397.000 | +€ 0 | € 397.000 | € -78.000 | |
| M H Trompstraat 3 Zuidhorn | 101 | C | € 375.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 395.200 | € -79.800 | |
| Provincialeweg 73 Doezum | 92 | F | € 349.000 |
+€ 34.040
5 stap(pen)
|
€ 383.040 | € -91.960 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Trambaan 3 Bebouwde kom Tolbert | 116 | 4 | A+++ | € 397.000 | € 3.422 |
| Plantsoen 18 De Wilp (gedeeltelijk) | 121 | 5 | C | € 450.000 | € 3.719 |
| Het Logement 3 Marum | 123 | 4 | A | € 369.000 | € 3.000 |
| Troelstraweg 71 Zuidhorn | 133 | 4 | C | € 395.000 | € 2.970 |
| Pastorije 80 Bebouwde kom Tolbert | 123 | 5 | A | € 400.000 | € 3.252 |
| Smidshornerweg 3 Niekerk | 134 | 5 | C | € 465.000 | € 3.470 |
| Sietse Veldstraweg 72 Den Ham | 136 | 5 | C | € 489.000 | € 3.596 |
| Lindensteinlaan 103 Rodenburg en omgeving | 132 | 4 | D | € 325.000 | € 2.462 |
| Pastorije 100 Bebouwde kom Tolbert | 139 | 5 | A | € 550.000 | € 3.957 |
| Lijsterbesstraat 57 Grootegast | 117 | 5 | B | € 299.000 | € 2.556 |
| Hoornweg 21 Marum | 147 | 5 | A | € 449.000 | € 3.054 |
| Hoofdstraat 57 Niezijl | 128 | 4 | C | € 265.000 | € 2.070 |