databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Nieuwstraat 7

5683KA Best · Centrum · wijk Centrum · Best

€ 2.300.000
€ 5.169 / m²
445 8kamers C
Foto 1 van Nieuwstraat 7 Foto 2 van Nieuwstraat 7 Foto 3 van Nieuwstraat 7 Foto 4 van Nieuwstraat 7 Foto 5 van Nieuwstraat 7 Foto 6 van Nieuwstraat 7 Foto 7 van Nieuwstraat 7 Foto 8 van Nieuwstraat 7 Foto 9 van Nieuwstraat 7 Foto 10 van Nieuwstraat 7 Foto 11 van Nieuwstraat 7 Foto 12 van Nieuwstraat 7

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.445 m²
Perceel1265 m²
Kamers8 (4 slaap)

Inwoners1.590
Dichtheid4391 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 377.000 deze listing +510% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt59%
Afstand basisschool0.3 km
Afstand supermarkt0.2 km
Afstand huisarts0.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU07530101 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Kiezel — 0.1 km · 9 totaal binnen zoekradius
Supermarkt ALDI — 0.06 km · 5 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek de Schakel — 0.89 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijken Mulder en Peulen — 0.24 km · 11 totaal binnen zoekradius
OV-station Best — 0.45 km
Restaurant Koren Lunchroom — 0.07 km · 9 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 10.981 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 500.000 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 445 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 11.125 per jaar (~€ 927/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 11.908 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~9790 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~4005 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 4.005 per jaar en 4005 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1936
BouwBestaande bouw
Soort objectHerenhuis, vrijstaande woning
DakSamengesteld dak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel, gashaard, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel en elektrische boiler
CV-ketelRemeha Quinta Ace (gas gestookt uit 2023, eigendom)
Energielabel (officieel)C
Inhoud2.867 m³
TuinTuin rondom
Indeling8 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Best

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label C te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.