apartment · resale
Eerste Oosterparkstraat 107
1091GX Amsterdam · Oosterparkbuurt-Noordwest · wijk Oosterparkbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 56 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Amster Vastgoed (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 187 apartments in Amsterdam met 39–72 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-10.1% t.o.v. mediaan van € 8.636/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Eerste Oosterparkstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Eerste Oosterparkstraat 141 | 59 | B | € 495.000 | € 8.390 |
| Eerste Oosterparkstraat 97 | 74 | C | € 650.000 | € 8.784 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.805 |
|---|---|
| Dichtheid | 17886 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 489.000 deze listing -11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 75% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MC01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Aldoende — 0.14 km · 37 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.64 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.12 km · 51 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Park Apotheek — 0.28 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Buitenhof — 0.14 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 0.21 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Wibautstraat — 0.37 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | The Bab — 0.07 km · 140 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.077 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 94.565 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 56 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.400 per jaar (~€ 117/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.194 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1232 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~504 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 504 per jaar en 504 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1983 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie en dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HRE Kompakt Intergas (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 181 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lekstraat 67 Scheldebuurt-Oost | 53 | C | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € 0 | |
| Vespuccistraat 57 Jan Maijenbuurt | 59 | D | € 435.000 |
+€ 4.130
1 stap(pen)
|
€ 439.130 | +€ 4.130 | |
| Ferguutstraat 20 Erasmusparkbuurt-West | 54 | D | € 425.000 |
+€ 3.780
1 stap(pen)
|
€ 428.780 | € -6.220 | |
| Ferguutstraat 20 Erasmusparkbuurt-West | 53 | D | € 425.000 |
+€ 3.710
1 stap(pen)
|
€ 428.710 | € -6.290 | |
| Kraijenhoffstraat 28 Czaar Peterbuurt | 54 | E | € 435.000 |
+€ 7.020
2 stap(pen)
|
€ 442.020 | +€ 7.020 | |
| Meeuwenlaan 65 Vogelbuurt-Zuid | 59 | C | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 10.000 | |
| Vrolikstraat 257 Oosterparkbuurt-Zuidwest | 50 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -10.000 | |
| Van Beuningenstraat 67 Staatsliedenbuurt-Noordoost | 53 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -10.000 | |
| Honselersdijkstraat 12 Delflandpleinbuurt-Oost | 62 | C | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | +€ 14.000 | |
| Katrijpstraat 170 Werengouw-Midden | 59 | A+++ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Linnaeusstraat 40 Oosterparkbuurt-Zuidoost | 53 | C | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Joan Melchior Kemperstraat 75 Fannius Scholtenbuurt | 56 | C | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Prins Hendrikkade 79 Kop Zeedijk | 55 | 2 | unknown | € 425.000 | € 7.727 |
| Tweede Atjehstraat 32 Timorpleinbuurt-Zuid | 57 | 2 | C | € 465.000 | € 8.158 |
| Jan Olphert Vaillantlaan 49 Steigereiland-Zuid | 56 | 2 | A+ | € 395.000 | € 7.054 |
| Lekstraat 67 Scheldebuurt-Oost | 53 | 2 | C | € 435.000 | € 8.208 |
| Vespuccistraat 57 Jan Maijenbuurt | 59 | 2 | D | € 435.000 | € 7.373 |
| Meeuwenlaan 65 Vogelbuurt-Zuid | 59 | 2 | C | € 445.000 | € 7.542 |
| Kiefskamp 54 Gelderlandpleinbuurt | 59 | 2 | E | € 449.500 | € 7.619 |
| Katrijpstraat 170 Werengouw-Midden | 59 | 2 | A+++ | € 450.000 | € 7.627 |