Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 107 m² |
| Perceel | 158 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Schuppen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Veenendaal met 74–139 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-6.1% t.o.v. mediaan van € 4.375/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Ravelstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Ravelstraat 18 | 136 | A | € 595.000 | € 4.375 |
Buurt in cijfers — Veenendaal
| Inwoners | 2.485 |
|---|---|
| Dichtheid | 5846 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 491.000 deze listing -10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 11% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03450551
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Grondtoon — 0.19 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.95 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.87 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk West — 0.7 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Veenendaal West — 1.02 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.098 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.370 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 107 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.712 per jaar (~€ 143/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.241 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1391 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~428 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak |
| Isolatie | Gedeeltelijk dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Kombi Kompakt HRE (gas gestookt uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 628 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Veenendaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prunus 23 Gezonken Hoek | 103 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 5.500 | |
| 't Melkhuis 42 Dragonder Noord | 124 | B | € 435.000 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 448.640 | +€ 9.140 | |
| Da Costastraat 6 Franse Gat | 85 | B | € 455.000 |
+€ 9.350
1 stap(pen)
|
€ 464.350 | +€ 24.850 | |
| MacBridestraat 46 Dragonder Oost | 106 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | +€ 29.500 | |
| Muurzwaluw 8 Vogelbuurt | 114 | A | € 469.500 | +€ 0 | € 469.500 | +€ 30.000 | |
| Frisia 1 Engelenburg | 122 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 45.500 | |
| Warendorp 6 Pioniersbuurt | 120 | B | € 475.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 488.200 | +€ 48.700 | |
| 't Voorhuis 24 Dragonder Noord | 112 | D | € 459.000 |
+€ 30.240
3 stap(pen)
|
€ 489.240 | +€ 49.740 | |
| Kamgras 16 Dragonder Noord | 122 | C | € 465.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 489.400 | +€ 49.900 | |
| MacBridestraat 43 Dragonder Oost | 126 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 55.500 | |
| Dieze 12 Schepenbuurt | 131 | A | € 498.000 | +€ 0 | € 498.000 | +€ 58.500 | |
| Marterlaan 24 Petenbos | 113 | A | € 499.500 | +€ 0 | € 499.500 | +€ 60.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Prunus 23 Gezonken Hoek | 103 | 5 | A | € 445.000 | € 4.320 |
| 't Voorhuis 24 Dragonder Noord | 112 | 5 | D | € 459.000 | € 4.098 |
| Muurzwaluw 8 Vogelbuurt | 114 | 5 | A | € 469.500 | € 4.118 |
| Julianastraat 78 't Hoorntje | 108 | 5 | C | € 515.000 | € 4.769 |
| Marterlaan 24 Petenbos | 113 | 5 | A | € 499.500 | € 4.420 |
| MacBridestraat 46 Dragonder Oost | 106 | 4 | A | € 469.000 | € 4.425 |
| Henrick Lamkade 42 Veenderij | 108 | 5 | A+++ | € 545.000 | € 5.046 |
| Frisia 1 Engelenburg | 122 | 5 | A | € 485.000 | € 3.975 |
| 't Melkhuis 42 Dragonder Noord | 124 | 5 | B | € 435.000 | € 3.508 |
| Warendorp 6 Pioniersbuurt | 120 | 6 | B | € 475.000 | € 3.958 |
| Beatrixstraat 32 Achterkerk | 95 | 4 | G | € 499.000 | € 5.253 |
| Kamgras 16 Dragonder Noord | 122 | 4 | C | € 465.000 | € 3.811 |