house · resale
Fluitekruid 5
7483CS Haaksbergen · Verspreide huizen Veldmaat ten noorden van de spoorlijn · wijk Wijk 01 Haaksbergen (buitengebied) · Haaksbergen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 172 m² |
| Perceel | 386 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Burbach Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Haaksbergen met 120–223 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 69e percentiel (+16.3% t.o.v. mediaan van € 3.701/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haaksbergen
| Inwoners | 1.240 |
|---|---|
| Dichtheid | 184 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 541.000 deze listing +37% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 17% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.7 km |
| Afstand huisarts | 2.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01580190
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | R.K. Basisschool Los Hoes — 0.15 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Leusink — 1.23 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Bouwmeester — 1.26 km |
| OV-station | Haaksbergen — 1.18 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.533 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 158.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 172 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.752 per jaar (~€ 229/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.762 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2236 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~688 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Schilddak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 698 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Haaksbergen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hazemolenweg 8 Sint Isidorushoeve kern | 188 | B | € 695.000 |
+€ 20.680
1 stap(pen)
|
€ 715.680 | € -24.320 | |
| Valeriaan 6 Hassinkbrink | 157 | B | € 750.000 |
+€ 17.270
1 stap(pen)
|
€ 767.270 | +€ 27.270 | |
| Oleander 13 Verspreide huizen Veldmaat ten noorden van de spoorlijn | 219 | B | € 798.000 |
+€ 24.090
1 stap(pen)
|
€ 822.090 | +€ 82.090 | |
| Marijkestraat 32 Haaksbergen Kern-3 | 154 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -90.000 | |
| Richterstraat 35 Zienesch | 191 | D | € 575.000 |
+€ 51.570
3 stap(pen)
|
€ 626.570 | € -113.430 | |
| Egelantier 5 Verspreide huizen Veldmaat ten noorden van de spoorlijn | 162 | A+ | € 599.500 | +€ 0 | € 599.500 | € -140.500 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hazemolenweg 8 Sint Isidorushoeve kern | 188 | 6 | B | € 695.000 | € 3.697 |
| Egelantier 5 Verspreide huizen Veldmaat ten noorden van de spoorlijn | 162 | 6 | A+ | € 599.500 | € 3.701 |
| Marijkestraat 32 Haaksbergen Kern-3 | 154 | 6 | A | € 650.000 | € 4.221 |
| Valeriaan 6 Hassinkbrink | 157 | 5 | B | € 750.000 | € 4.777 |
| Richterstraat 35 Zienesch | 191 | 6 | D | € 575.000 | € 3.010 |
| Wagnerstraat 26 De Els | 129 | 6 | B | € 575.000 | € 4.457 |
| Nachtegaalstraat 85 Veldmaat 1 | 134 | 5 | A+ | € 539.000 | € 4.022 |
| Oleander 13 Verspreide huizen Veldmaat ten noorden van de spoorlijn | 219 | 7 | B | € 798.000 | € 3.644 |
| Jan Steenstraat 53 Zienesch | 122 | 7 | A++ | € 345.000 | € 2.828 |