apartment · resale
Prinses Annalaan 500
2263XX Leidschendam · Prinsenhof hoog · wijk Prinsenhof · Leidschendam-Voorburg
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 99 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | FASTGOED makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 apartments in Leidschendam-Voorburg met 69–128 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 12e percentiel (-18.9% t.o.v. mediaan van € 4.545/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Prinses Annalaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Prinses Annalaan 366 | 88 | C | € 335.000 | € 3.807 |
Buurt in cijfers — Leidschendam-Voorburg
| Inwoners | 4.705 |
|---|---|
| Dichtheid | 13773 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 263.000 deze listing +39% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 68% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19160200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKEC De Waterlelie (basisschool) — 0.05 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.41 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.51 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | JGZ Leidschendam-Voorburg — 0.06 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Antoniushove — 0.99 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Den Haag Mariahoeve — 1.95 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | I love sushi — 0.41 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.743 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 99 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.475 per jaar (~€ 206/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.949 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2178 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~891 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 891 per jaar en 891 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1965 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Grotendeels dubbelglas |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 304 m³ |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Leidschendam-Voorburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spechtlaan 371 De Zijde | 102 | F | € 375.000 |
+€ 17.340
3 stap(pen)
|
€ 392.340 | +€ 27.340 | |
| Prinses Annalaan 366 Prinsenhof hoog | 88 | C | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -30.000 | |
| Prins Frederiklaan 280 Prinsenhof hoog | 114 | G | € 375.000 |
+€ 22.800
4 stap(pen)
|
€ 397.800 | +€ 32.800 | |
| Scheltuslaan 213 Voorburg Midden noord | 70 | D | € 325.000 |
+€ 4.900
1 stap(pen)
|
€ 329.900 | € -35.100 | |
| van Gaesbekestraat 57 Voorburg Noord noord | 72 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -40.000 | |
| van Arembergelaan 141 Voorburg Noord noord | 72 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -40.000 | |
| Koningin Wilhelminalaan 312 Voorburg Noord zuid | 82 | D | € 415.000 |
+€ 5.740
1 stap(pen)
|
€ 420.740 | +€ 55.740 | |
| Heeswijkstraat 66 Voorburg West zuid | 93 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 60.000 | |
| Klaverweide 112 Essesteijn / Weiden | 114 | E | € 420.000 |
+€ 14.820
2 stap(pen)
|
€ 434.820 | +€ 69.820 | |
| van Naeltwijckstraat 26 Voorburg Noord noord | 73 | B | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 70.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Spechtlaan 371 De Zijde | 102 | 4 | F | € 375.000 | € 3.676 |
| Heeswijkstraat 66 Voorburg West zuid | 93 | 6 | C | € 425.000 | € 4.570 |
| Prins Frederiklaan 280 Prinsenhof hoog | 114 | 5 | G | € 375.000 | € 3.289 |
| Prinses Annalaan 366 Prinsenhof hoog | 88 | 4 | C | € 335.000 | € 3.807 |
| Jacob Catsstraat 93 Bovenveen zuid | 99 | 5 | C | € 489.000 | € 4.939 |
| Klaverweide 112 Essesteijn / Weiden | 114 | 4 | E | € 420.000 | € 3.684 |
| Koningin Wilhelminalaan 312 Voorburg Noord zuid | 82 | 4 | D | € 415.000 | € 5.061 |
| van Gaesbekestraat 57 Voorburg Noord noord | 72 | 4 | B | € 325.000 | € 4.514 |
| van Arembergelaan 141 Voorburg Noord noord | 72 | 4 | C | € 325.000 | € 4.514 |
| van Naeltwijckstraat 26 Voorburg Noord noord | 73 | 4 | B | € 435.000 | € 5.959 |
| Heeswijkstraat 41 Voorburg West zuid | 85 | 4 | A+ | € 550.000 | € 6.471 |
| Scheltuslaan 213 Voorburg Midden noord | 70 | 4 | D | € 325.000 | € 4.643 |