Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 133 m² |
| Perceel | 266 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Peelrand Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Venray met 93–172 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-8.2% t.o.v. mediaan van € 3.105/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Venray
| Inwoners | 2.205 |
|---|---|
| Dichtheid | 220 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 411.000 deze listing -8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 16% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU09841001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | BS De Meent — 0.09 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Winters — 1.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek MC Wieënhof — 0.74 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | MC de Wieënhof — 0.73 km |
| Ziekenhuis | VieCuri Medisch Centrum locatie Venray — 2.31 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.809 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 133 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.128 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.986 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1729 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~532 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Excellent (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 498 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Venray
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pastoor de Botstraat 15 Merselo | 145 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 10.000 | |
| Etudestraat 47 Brukske 1 | 129 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 10.000 | |
| Adelbertweg 17 Veltum 2 | 133 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 16.000 | |
| Meester de Haanstraat 5 Leunen | 109 | D | € 325.000 |
+€ 29.430
3 stap(pen)
|
€ 354.430 | € -24.570 | |
| Akkerweg 49 Burggraaf | 168 | C | € 375.000 |
+€ 33.600
2 stap(pen)
|
€ 408.600 | +€ 29.600 | |
| Cremershof 17 Wanssum | 119 | C | € 299.000 |
+€ 18.445
2 stap(pen)
|
€ 317.445 | € -61.555 | |
| Dennenoord 13 Veltum 1 | 117 | D | € 409.000 |
+€ 31.590
3 stap(pen)
|
€ 440.590 | +€ 61.590 | |
| Langeweg 67 West midden | 130 | B | € 429.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 443.300 | +€ 64.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Adelbertweg 17 Veltum 2 | 133 | 5 | A | € 395.000 | € 2.970 |
| Langeweg 67 West midden | 130 | 5 | B | € 429.000 | € 3.300 |
| Pastoor de Botstraat 15 Merselo | 145 | 5 | A | € 389.000 | € 2.683 |
| Etudestraat 47 Brukske 1 | 129 | 6 | A | € 389.000 | € 3.016 |
| Dennenoord 13 Veltum 1 | 117 | 4 | D | € 409.000 | € 3.496 |
| Cremershof 17 Wanssum | 119 | 6 | C | € 299.000 | € 2.513 |
| St. Isidorusstraat 33 Leunen | 153 | 5 | A | € 475.000 | € 3.105 |
| Kamperfoelie 55 Landweert 2 | 106 | 5 | unknown | € 375.000 | € 3.538 |
| Meester de Haanstraat 5 Leunen | 109 | 6 | D | € 325.000 | € 2.982 |
| Kerkweg 3 Ysselsteyn | 136 | 5 | D | € 549.000 | € 4.037 |
| Horsterweg 51 Castenray | 127 | 4 | C | € 565.000 | € 4.449 |
| Akkerweg 49 Burggraaf | 168 | 6 | C | € 375.000 | € 2.232 |