databuurt cijfers per buurt
10044 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Baan 34

3011CB Rotterdam · Stadsdriehoek · wijk Rotterdam Centrum · Rotterdam

€ 739.000
€ 7.245 / m²
102 3kamers A++
Foto 1 van Baan 34 Foto 2 van Baan 34 Foto 3 van Baan 34 Foto 4 van Baan 34 Foto 5 van Baan 34 Foto 6 van Baan 34 Foto 7 van Baan 34 Foto 8 van Baan 34 Foto 9 van Baan 34 Foto 10 van Baan 34 Foto 11 van Baan 34 Foto 12 van Baan 34

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.102 m²
Kamers3 (2 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 153 apartments in Rotterdam met 71–132 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 94e percentiel (+52.8% t.o.v. mediaan van € 4.743/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Baan

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Baan 182 42 E € 265.000 € 6.310

Buurt in cijfers — Rotterdam

Inwoners18.365
Dichtheid13518 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 426.000 deze listing +73% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt67%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05990110 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Willibrordschool — 0.03 km · 21 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Het Steigertje — 0.04 km · 8 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Wah Nam Hong — 0.12 km · 35 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Lagaay-Westblaak — 0.6 km · 6 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk huisartsenpraktijk Wijnhaven — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Het Ooghuis — 0.56 km · 8 totaal binnen zoekradius
OV-station Rotterdam Blaak — 0.24 km · 28 totaal binnen zoekradius
Restaurant Miss Gu's Hotpot — 0.05 km · 253 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.528 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 154.130 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 30.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A++
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.224 per jaar (~€ 102/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.630 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~918 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~204 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2025
BouwBestaande bouw
Soort objectMaisonnette (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A2
Inhoud336 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Nicolaas Ruyschstraat 16 Blijdorp 120 D € 689.000 +€ 54.000
5 stap(pen)
  • D→C: € 8.400 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 10.800 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.200 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.600 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 12.000 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 743.000 +€ 4.000
Heemraadssingel 208 Middelland 103 B € 695.000 +€ 29.870
3 stap(pen)
  • B→A: € 11.330 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 8.240 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 10.300 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 724.870 € -14.130
Westersingel 22 Oude Westen 90 A € 695.000 +€ 16.200
2 stap(pen)
  • A→A+: € 7.200 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 9.000 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 711.200 € -27.800
Kruisplein 796 Cool 101 A € 675.000 +€ 18.180
2 stap(pen)
  • A→A+: € 8.080 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 10.100 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 693.180 € -45.820
Van der Hoevenplein 179 Kop van Zuid 87 A € 675.000 +€ 15.660
2 stap(pen)
  • A→A+: € 6.960 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 8.700 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 690.660 € -48.340
Jericholaan 57 Kralingen West 114 B € 650.000 +€ 33.060
3 stap(pen)
  • B→A: € 12.540 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.120 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 11.400 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 683.060 € -55.940
Maashaven N.z. 741 Katendrecht 97 A++ € 675.000 +€ 0 € 675.000 € -64.000
Jufferstraat 21 Stadsdriehoek 93 A € 795.000 +€ 16.740
2 stap(pen)
  • A→A+: € 7.440 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 9.300 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 811.740 +€ 72.740
Wijnbrugstraat 75 Stadsdriehoek 110 A+ € 650.000 +€ 11.000
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 11.000 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 661.000 € -78.000
Hoevestraat 24 Provenierswijk 98 B € 625.000 +€ 28.420
3 stap(pen)
  • B→A: € 10.780 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.840 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 9.800 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 653.420 € -85.580
Theseusstraat 143 Hillegersberg Noord 111 A € 595.000 +€ 19.980
2 stap(pen)
  • A→A+: € 8.880 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 11.100 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 614.980 € -124.020
Schiekade 628 Agniesebuurt 86 A € 585.000 +€ 15.480
2 stap(pen)
  • A→A+: € 6.880 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 8.600 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 600.480 € -138.520

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Heemraadssingel 208 Middelland 103 3 B € 695.000 € 6.748
Kruisplein 796 Cool 101 3 A € 675.000 € 6.683
Maashaven N.z. 741 Katendrecht 97 3 A++ € 675.000 € 6.959
Hoevestraat 24 Provenierswijk 98 3 B € 625.000 € 6.378
Jufferstraat 21 Stadsdriehoek 93 3 A € 795.000 € 8.548
Wijnbrugstraat 75 Stadsdriehoek 110 3 A+ € 650.000 € 5.909
Westersingel 22 Oude Westen 90 3 A € 695.000 € 7.722
Theseusstraat 143 Hillegersberg Noord 111 3 A € 595.000 € 5.360
Rochussenstraat 257 Middelland 109 3 B € 549.000 € 5.037
Van der Hoevenplein 179 Kop van Zuid 87 3 A € 675.000 € 7.759
Nieuwstraat 226 Stadsdriehoek 106 3 C € 515.000 € 4.858
Boezemkade 327 Rubroek 101 4 A € 549.000 € 5.436