house · resale
Quadriviumlaan 42
2408DE Alphen aan den Rijn · Archeon · wijk Kerk en Zanen · Alphen aan den Rijn
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 199 m² |
| Perceel | 389 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Drieman Garantiemakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Alphen aan den Rijn met 139–258 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-7.0% t.o.v. mediaan van € 4.730/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Quadriviumlaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Quadriviumlaan 30 | 196 | A | € 885.000 | € 4.515 |
Buurt in cijfers — Alphen aan den Rijn
| Inwoners | 2.675 |
|---|---|
| Dichtheid | 3623 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 789.000 deze listing +11% t.o.v. gem. WOZ |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 2.0 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04840809
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Vroonhoeve — 0.61 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Hoogvliet — 1.05 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Kerk en Zanen — 0.82 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Sparreboom — 0.81 km |
| Ziekenhuis | Alrijne Alphen aan den Rijn — 3.19 km |
| OV-station | Alphen aan den Rijn — 1.19 km |
| Restaurant | Het Klooster — 0.1 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.177 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 185.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 199 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.786 per jaar (~€ 232/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.409 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2189 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~597 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2005 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 703 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Alphen aan den Rijn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Quadriviumlaan 30 Archeon | 196 | A | € 885.000 |
+€ 15.680
1 stap(pen)
|
€ 900.680 | +€ 25.680 | |
| Woubrugseweg 3 Woubrugseweg | 146 | A | € 895.000 |
+€ 11.680
1 stap(pen)
|
€ 906.680 | +€ 31.680 | |
| Galjoen 1 Weteringpark | 173 | C | € 885.000 |
+€ 48.440
3 stap(pen)
|
€ 933.440 | +€ 58.440 | |
| Geerweg 7 Benthuizen Dorp-West | 165 | A | € 945.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 958.200 | +€ 83.200 | |
| Kartuizerslaan 7 Archeon | 166 | A | € 949.000 |
+€ 13.280
1 stap(pen)
|
€ 962.280 | +€ 87.280 | |
| Belgiëpark 6 Evenaar-West | 168 | B | € 730.000 |
+€ 31.920
2 stap(pen)
|
€ 761.920 | € -113.080 | |
| Sijsjespeer 36 Voorofschebuurt | 153 | A | € 725.000 |
+€ 12.240
1 stap(pen)
|
€ 737.240 | € -137.760 | |
| Trappistenlaan 27 Archeon | 151 | A | € 725.000 |
+€ 12.080
1 stap(pen)
|
€ 737.080 | € -137.920 | |
| Evenaar 13 Evenaar-West | 148 | B | € 700.000 |
+€ 28.120
2 stap(pen)
|
€ 728.120 | € -146.880 | |
| Reinette 18 Appelbuurt | 168 | A | € 695.000 |
+€ 13.440
1 stap(pen)
|
€ 708.440 | € -166.560 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Quadriviumlaan 30 Archeon | 196 | 6 | A | € 885.000 | € 4.515 |
| Galjoen 1 Weteringpark | 173 | 6 | C | € 885.000 | € 5.116 |
| Kartuizerslaan 7 Archeon | 166 | 7 | A | € 949.000 | € 5.717 |
| Geerweg 7 Benthuizen Dorp-West | 165 | 5 | A | € 945.000 | € 5.727 |
| Belgiëpark 6 Evenaar-West | 168 | 7 | B | € 730.000 | € 4.345 |
| Reinette 18 Appelbuurt | 168 | 5 | A | € 695.000 | € 4.137 |
| Trappistenlaan 27 Archeon | 151 | 6 | A | € 725.000 | € 4.801 |
| Sijsjespeer 36 Voorofschebuurt | 153 | 5 | A | € 725.000 | € 4.739 |
| Evenaar 13 Evenaar-West | 148 | 6 | B | € 700.000 | € 4.730 |
| Woubrugseweg 3 Woubrugseweg | 146 | 5 | A | € 895.000 | € 6.130 |
| Evenaar 127 Evenaar-Oost | 153 | 7 | B | € 600.000 | € 3.922 |
| Middelburgseweg 73 Zuidwijk | 145 | 5 | A | € 1.050.000 | € 7.241 |