apartment · resale
Melis Stokezijde 129
2543GH Den Haag · Zijden, Steden en Zichten · wijk Wijk 33 Bouwlust · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 81 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hoomz - "Smart Move." (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 144 apartments in Den Haag met 56–105 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 7e percentiel (-21.2% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Melis Stokezijde
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Melis Stokezijde 94 | 120 | F | € 375.000 | € 3.125 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 7.850 |
|---|---|
| Dichtheid | 8222 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 248.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183396
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Nutsschool Woonstede — 0.17 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.33 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Berestein — 0.45 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Praktijk Berenstein — 0.45 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Basalt revalidatie Den Haag — 0.45 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.66 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bekir Usta — 0.44 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.432 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 64.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 81 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.620 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.567 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1377 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~486 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 324 per jaar en 324 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1978 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 262 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lunterenstraat 105 Oostbroek-Noord | 68 | A | € 299.500 | +€ 0 | € 299.500 | € -500 | |
| Roggekamp 297 Kampen | 77 | D | € 289.000 |
+€ 12.320
2 stap(pen)
|
€ 301.320 | +€ 1.320 | |
| Volendamlaan 793 Leyenburg | 81 | D | € 290.000 |
+€ 12.960
2 stap(pen)
|
€ 302.960 | +€ 2.960 | |
| Meppelweg 611 Morgenstond-West | 84 | C | € 300.000 |
+€ 7.560
1 stap(pen)
|
€ 307.560 | +€ 7.560 | |
| Majubastraat 41 Transvaalkwartier-Zuid | 74 | E | € 275.000 |
+€ 16.280
3 stap(pen)
|
€ 291.280 | € -8.720 | |
| Den Helderstraat 92 Leyenburg | 72 | D | € 279.000 |
+€ 11.520
2 stap(pen)
|
€ 290.520 | € -9.480 | |
| Damasstraat 345 Laakkwartier-Oost | 69 | E | € 275.000 |
+€ 15.180
3 stap(pen)
|
€ 290.180 | € -9.820 | |
| Escamplaan 199 Leyenburg | 79 | B | € 290.000 | +€ 0 | € 290.000 | € -10.000 | |
| Harderwijkstraat 124 Oostbroek-Zuid | 75 | C | € 305.000 |
+€ 6.750
1 stap(pen)
|
€ 311.750 | +€ 11.750 | |
| Driebergenstraat 162 Leyenburg | 72 | F | € 300.000 |
+€ 18.720
4 stap(pen)
|
€ 318.720 | +€ 18.720 | |
| Nunspeetlaan 193 Oostbroek-Zuid | 74 | C | € 315.000 |
+€ 6.660
1 stap(pen)
|
€ 321.660 | +€ 21.660 | |
| Oudemansstraat 513 Laakkwartier-Oost | 86 | F | € 300.000 |
+€ 22.360
4 stap(pen)
|
€ 322.360 | +€ 22.360 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Meppelweg 611 Morgenstond-West | 84 | 3 | C | € 300.000 | € 3.571 |
| Jan van der Heijdenstraat 154 Laakkwartier-Oost | 83 | 3 | C | € 319.000 | € 3.843 |
| Ru Paréstraat 38 Kom Loosduinen | 79 | 3 | A | € 325.000 | € 4.114 |
| Woudenbergstraat 38 Leyenburg | 83 | 3 | D | € 325.000 | € 3.916 |
| Roggekamp 297 Kampen | 77 | 3 | D | € 289.000 | € 3.753 |
| Koopmans van Boekerenstraat 73 Laakkwartier-Oost | 78 | 3 | C | € 325.000 | € 4.167 |
| Schoutendreef 357 Dreven en Gaarden | 76 | 3 | E | € 310.000 | € 4.079 |
| Aronskelkweg 258 Bohemen en Meer en Bos | 81 | 3 | E | € 350.000 | € 4.321 |
| Bennekomstraat 4 Oostbroek-Noord | 80 | 3 | D | € 350.000 | € 4.375 |
| Abrikozenstraat 56 Eykenduinen | 80 | 3 | C | € 359.500 | € 4.494 |
| Volendamlaan 793 Leyenburg | 81 | 4 | D | € 290.000 | € 3.580 |
| Escamplaan 199 Leyenburg | 79 | 4 | B | € 290.000 | € 3.671 |