Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 108 m² |
| Perceel | 97 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Mooijekind Vleut Makelaars Haarlem (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 59 houses in Haarlem met 75–140 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 91e percentiel (+27.0% t.o.v. mediaan van € 6.015/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 3.390 |
|---|---|
| Dichtheid | 14043 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 542.000 deze listing +52% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 49% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03920105
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Peppelaar — 0.33 km · 26 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Eden — 0.53 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.28 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Centraal Apotheek — 0.42 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Naarden — 0.14 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 2.08 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Haarlem, Station — 1.12 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pumpkin — 0.03 km · 131 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.939 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 179.348 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 108 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.700 per jaar (~€ 225/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.164 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2376 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~972 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 972 per jaar en 972 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1890 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Schilddak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 342 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Achterweg 18 Kweektuinbuurt | 125 | D | € 825.000 |
+€ 8.750
1 stap(pen)
|
€ 833.750 | +€ 8.750 | |
| Kerklaan 5 Oud Spaarndam | 133 | D | € 800.000 |
+€ 9.310
1 stap(pen)
|
€ 809.310 | € -15.690 | |
| Corellistraat 2 Boerhaavevaart | 135 | A | € 845.000 | +€ 0 | € 845.000 | +€ 20.000 | |
| Jan Gijzenkade 151 Dietsveld | 129 | D | € 795.000 |
+€ 9.030
1 stap(pen)
|
€ 804.030 | € -20.970 | |
| Blauwe Tramstraat 41 Natuurkundigenbuurt-oost | 121 | A | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | € -25.000 | |
| Acaciastraat 23 Bomenbuurt-west | 122 | C | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | € -25.000 | |
| Pieter Wantelaan 32 Ramplaankwartier | 129 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -30.000 | |
| Burgwal 23 Burgwal | 101 | C | € 785.000 | +€ 0 | € 785.000 | € -40.000 | |
| Zaanenlaan 99 Bomenbuurt-west | 134 | E | € 850.000 |
+€ 17.420
2 stap(pen)
|
€ 867.420 | +€ 42.420 | |
| Kloosterstraat 75 De Goede Hoop | 124 | A | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | € -50.000 | |
| Kamerlingh Onnesstraat 62 Natuurkundigenbuurt-west | 138 | A | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | +€ 50.000 | |
| Soutmanstraat 16 Frans Halsbuurt | 115 | C | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € -75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Burgwal 23 Burgwal | 101 | 5 | C | € 785.000 | € 7.772 |
| Soutmanstraat 16 Frans Halsbuurt | 115 | 5 | C | € 750.000 | € 6.522 |
| Jan Luykenstraat 104 Roemer Visscherbuurt | 105 | 5 | A | € 669.000 | € 6.371 |
| Blauwe Tramstraat 41 Natuurkundigenbuurt-oost | 121 | 5 | A | € 800.000 | € 6.612 |
| Siriusstraat 9 Sterrenbuurt | 114 | 6 | B | € 735.000 | € 6.447 |
| Dr. Schaepmanstraat 52 Potgieterbuurt | 113 | 5 | D | € 625.000 | € 5.531 |
| Pijnboomstraat 61 Kweektuinbuurt | 115 | 6 | C | € 735.000 | € 6.391 |
| Kloosterstraat 75 De Goede Hoop | 124 | 5 | A | € 775.000 | € 6.250 |
| Wouwermanstraat 30 Kleverpark-zuid | 107 | 5 | E | € 575.000 | € 5.374 |
| Padangstraat 23 Medanbuurt | 120 | 6 | A | € 750.000 | € 6.250 |
| Spaarnhovenstraat 4 Weltevredenbuurt | 111 | 4 | C | € 625.000 | € 5.631 |
| Oudeweg 83 Sportliedenbuurt | 122 | 5 | A | € 669.000 | € 5.484 |