house · resale
Meerkoetlaan 2
3645JN Vinkeveen · Zuiderwaard-Westerheul · wijk Vinkeveen · De Ronde Venen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 262 m² |
| Kamers | 4 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij Witte - vertrouwd in Vinkeveen! (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in De Ronde Venen met 87–162 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-1.9% t.o.v. mediaan van € 5.095/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Meerkoetlaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Meerkoetlaan 59 | 85 | D | € 389.000 | € 4.576 |
Buurt in cijfers — De Ronde Venen
| Inwoners | 4.895 |
|---|---|
| Dichtheid | 5514 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 439.000 deze listing +42% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07360402
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | VeenLanden College Vinkeveen — 0.24 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Hummeltjes — 0.79 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.47 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Boots Vinkeveen — 1.05 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Heuvelink — 0.76 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.984 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 133.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.151 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1625 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~500 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1970 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie |
| Verwarming | Pelletkachel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler en zonneboiler |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 525 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in De Ronde Venen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diamant 23 Hofland | 121 | A+++ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -30.000 | |
| Maansteen 89 Hofland | 110 | C | € 565.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 587.000 | € -38.000 | |
| Vennicxstraat 32 Abcoude-Zuidwest | 92 | C | € 650.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 668.400 | +€ 43.400 | |
| Dokter Koomansstraat 26 Abcoude-Zuidwest | 101 | C | € 650.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 670.200 | +€ 45.200 | |
| Waterlelie 31 Abcoude-Noordoost | 95 | B | € 670.000 |
+€ 10.450
1 stap(pen)
|
€ 680.450 | +€ 55.450 | |
| Uitspanning 11 Mijdrecht Dorp | 137 | A | € 698.000 | +€ 0 | € 698.000 | +€ 73.000 | |
| Oudeland 56 Zuiderwaard-Westerheul | 106 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | € -76.000 | |
| Daalder 14 Hofland | 160 | A | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | +€ 100.000 | |
| Starnheim 7 Abcoude-Zuidwest | 114 | A+ | € 735.000 | +€ 0 | € 735.000 | +€ 110.000 | |
| Smaragd 41 Hofland | 127 | B | € 498.000 |
+€ 13.970
1 stap(pen)
|
€ 511.970 | € -113.030 | |
| Beatrixstraat 25 Wilnis Dorp | 97 | C | € 489.000 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 508.400 | € -116.600 | |
| Centaur 26 Zuiderwaard-Westerheul | 139 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 125.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Diamant 23 Hofland | 121 | 5 | A+++ | € 595.000 | € 4.917 |
| Smaragd 41 Hofland | 127 | 5 | B | € 498.000 | € 3.921 |
| Uitspanning 11 Mijdrecht Dorp | 137 | 5 | A | € 698.000 | € 5.095 |
| Starnheim 7 Abcoude-Zuidwest | 114 | 5 | A+ | € 735.000 | € 6.447 |
| Maansteen 89 Hofland | 110 | 5 | C | € 565.000 | € 5.136 |
| Oudeland 56 Zuiderwaard-Westerheul | 106 | 4 | A | € 549.000 | € 5.179 |
| Centaur 26 Zuiderwaard-Westerheul | 139 | 5 | A | € 750.000 | € 5.396 |
| Wilnisse Zuwe 55 Wilnis Buitengebied | 135 | 5 | E | € 785.000 | € 5.815 |
| Dokter Koomansstraat 26 Abcoude-Zuidwest | 101 | 5 | C | € 650.000 | € 6.436 |
| De Vang 21 Molenland | 101 | 4 | A | € 489.000 | € 4.842 |
| Waterlelie 31 Abcoude-Noordoost | 95 | 5 | B | € 670.000 | € 7.053 |
| Beatrixstraat 25 Wilnis Dorp | 97 | 5 | C | € 489.000 | € 5.041 |