Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 91 m² |
| Perceel | 136 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Appels Makelaardij B.V. | NVM-QUALIS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 42 houses in Tilburg met 63–118 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 73e percentiel (+5.8% t.o.v. mediaan van € 4.101/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 2.000 |
|---|---|
| Dichtheid | 5946 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 299.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08554801
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.28 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.52 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Reeshof — 0.4 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ETZ TweeSteden ziekenhuis — 3.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Tilburg Reeshof — 1.45 km |
| Restaurant | Giardino — 0.48 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 81.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 91 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.274 per jaar (~€ 106/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.992 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1001 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~273 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1989 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Elektrische verwarming, stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 322 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haydnstraat 282 Heikant Zuid-West | 117 | B | € 375.000 |
+€ 22.230
2 stap(pen)
|
€ 397.230 | +€ 2.230 | |
| Jacob Lemairestraat 8 Zeeheldenbuurt | 84 | C | € 369.000 |
+€ 23.520
3 stap(pen)
|
€ 392.520 | € -2.480 | |
| Laarstraat 27 Staatsliedenbuurt Oost | 89 | C | € 365.000 |
+€ 24.920
3 stap(pen)
|
€ 389.920 | € -5.080 | |
| Muggenbergstraat 13 Leeuwerik West | 100 | A | € 395.000 |
+€ 8.000
1 stap(pen)
|
€ 403.000 | +€ 8.000 | |
| Schadewijkstraat 22 Dalem Zuid II | 113 | A | € 395.000 |
+€ 9.040
1 stap(pen)
|
€ 404.040 | +€ 9.040 | |
| Simpelveldstraat 8 Dalem Zuid II | 118 | A | € 375.000 |
+€ 9.440
1 stap(pen)
|
€ 384.440 | € -10.560 | |
| Hoevenseweg 46 Hoevenseweg | 83 | C | € 360.000 |
+€ 23.240
3 stap(pen)
|
€ 383.240 | € -11.760 | |
| Margarethadreef 37 Kasteel Oost | 97 | A | € 400.000 |
+€ 7.760
1 stap(pen)
|
€ 407.760 | +€ 12.760 | |
| Oerlesestraat 93 Trouwlaan | 108 | C | € 350.000 |
+€ 30.240
3 stap(pen)
|
€ 380.240 | € -14.760 | |
| Eduard Meijerslaan 17 Westermarkt | 83 | D | € 349.000 |
+€ 29.050
4 stap(pen)
|
€ 378.050 | € -16.950 | |
| Batenburglaan 130 Gesworen Hoek West | 90 | A+ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 | |
| Groenlostraat 12 Huibeven West | 106 | A+ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kreitenmolenstraat 193 Bedrijventerrein Kreitenmolen | 91 | 5 | G | € 400.000 | € 4.396 |
| Batenburglaan 130 Gesworen Hoek West | 90 | 5 | A+ | € 375.000 | € 4.167 |
| Laarstraat 27 Staatsliedenbuurt Oost | 89 | 5 | C | € 365.000 | € 4.101 |
| Margarethadreef 37 Kasteel Oost | 97 | 5 | A | € 400.000 | € 4.124 |
| Muggenbergstraat 13 Leeuwerik West | 100 | 5 | A | € 395.000 | € 3.950 |
| Jacob Lemairestraat 8 Zeeheldenbuurt | 84 | 4 | C | € 369.000 | € 4.393 |
| Frits Zernikelaan 13 Ruiven | 103 | 5 | C | € 400.000 | € 3.883 |
| Hoevenseweg 46 Hoevenseweg | 83 | 4 | C | € 360.000 | € 4.337 |
| Vivaldistraat 63 Stokhasselt Noord-Oost | 102 | 5 | C | € 335.000 | € 3.284 |
| Eduard Meijerslaan 17 Westermarkt | 83 | 4 | D | € 349.000 | € 4.205 |
| President Steijnstraat 2 Afrikaanderbuurt Oost | 88 | 4 | E | € 315.000 | € 3.580 |
| Generaal de Wetstraat 35 Afrikaanderbuurt Oost | 85 | 4 | D | € 315.000 | € 3.706 |