house · resale
Prins Mauritsstraat 1
4332TV Middelburg · Nieuw Middelburg · wijk Nieuw Middelburg · Middelburg
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 79 m² |
| Perceel | 121 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij Faasse & Fermont B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Middelburg met 55–102 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 76e percentiel (+8.3% t.o.v. mediaan van € 3.800/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Middelburg (Z.)
| Inwoners | 1.855 |
|---|---|
| Dichtheid | 5305 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 268.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 50% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06871213
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.61 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.44 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Veersche Poort — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenspoedpost Walcheren — 0.55 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Middelburg — 1.18 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | New Chung Feng — 0.1 km · 23 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 69.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 79 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.580 per jaar (~€ 132/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.684 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1343 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~474 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 316 per jaar en 316 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1935 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Mansarde dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 311 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Middelburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Omloop 45 Reijershove | 99 | A | € 329.000 | +€ 0 | € 329.000 | +€ 4.000 | |
| Jacob Catsstraat 2 Nieuw Middelburg | 79 | D | € 325.000 |
+€ 12.640
2 stap(pen)
|
€ 337.640 | +€ 12.640 | |
| Penninghoeksingel 15 Stadhuis | 71 | E | € 285.000 |
+€ 15.620
3 stap(pen)
|
€ 300.620 | € -24.380 | |
| Arnelaan 35 Stromenwijk | 93 | C | € 289.000 |
+€ 8.370
1 stap(pen)
|
€ 297.370 | € -27.630 | |
| Oostkerkstraat 3 Abdij | 97 | C | € 349.000 |
+€ 8.730
1 stap(pen)
|
€ 357.730 | +€ 32.730 | |
| Banckertstraat 6 't Zand | 75 | C | € 285.000 |
+€ 6.750
1 stap(pen)
|
€ 291.750 | € -33.250 | |
| Nachtegaalstraat 19 't Zand | 94 | C | € 350.000 |
+€ 8.460
1 stap(pen)
|
€ 358.460 | +€ 33.460 | |
| Windwijzer 34 Reijershove | 98 | A | € 359.000 | +€ 0 | € 359.000 | +€ 34.000 | |
| John Lennonplein 21 Mortiere I | 99 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 50.000 | |
| Elvis Presleystraat 29 Mortiere I | 101 | A | € 390.000 | +€ 0 | € 390.000 | +€ 65.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jacob Catsstraat 2 Nieuw Middelburg | 79 | 4 | D | € 325.000 | € 4.114 |
| Banckertstraat 6 't Zand | 75 | 4 | C | € 285.000 | € 3.800 |
| Penninghoeksingel 15 Stadhuis | 71 | 3 | E | € 285.000 | € 4.014 |
| Arnelaan 35 Stromenwijk | 93 | 4 | C | € 289.000 | € 3.108 |
| Nachtegaalstraat 19 't Zand | 94 | 4 | C | € 350.000 | € 3.723 |
| Noordweg 65 Seislaan | 93 | 3 | F | € 379.000 | € 4.075 |
| Windwijzer 34 Reijershove | 98 | 4 | A | € 359.000 | € 3.663 |
| Oostkerkstraat 3 Abdij | 97 | 3 | C | € 349.000 | € 3.598 |
| Omloop 45 Reijershove | 99 | 5 | A | € 329.000 | € 3.323 |
| John Lennonplein 21 Mortiere I | 99 | 3 | A | € 375.000 | € 3.788 |
| Elvis Presleystraat 29 Mortiere I | 101 | 4 | A | € 390.000 | € 3.861 |
| Amnestylaan 14 Erasmuswijk | 93 | 4 | C | € 559.000 | € 6.011 |