Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 107 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Mechel Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 apartments in Breda met 74–139 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-2.6% t.o.v. mediaan van € 4.990/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 9.005 |
|---|---|
| Dichtheid | 3415 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 421.000 deze listing +24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580503
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Katholieke Basisschool Sinte Maerte — 0.32 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.41 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.27 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Bakers & Verhaegen — 0.18 km |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 3.77 km |
| Restaurant | Los Olivos — 0.31 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.483 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 107 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.140 per jaar (~€ 178/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.661 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1819 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~642 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 428 per jaar en 428 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 438 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.F. Kennedylaan 74 Valkenberg | 97 | C | € 498.000 |
+€ 8.730
1 stap(pen)
|
€ 506.730 | € -13.270 | |
| Bavelselaan 414 Overakker | 121 | D | € 515.000 |
+€ 19.360
2 stap(pen)
|
€ 534.360 | +€ 14.360 | |
| Kalishoek 8 Ginneken | 98 | B | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -31.000 | |
| Overakkerstraat 107 Overakker | 81 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -35.000 | |
| Boschstraat 166 Valkenberg | 101 | E | € 460.000 |
+€ 22.220
3 stap(pen)
|
€ 482.220 | € -37.780 | |
| Zorgvlietstraat 1 Ypelaar | 95 | A | € 559.000 | +€ 0 | € 559.000 | +€ 39.000 | |
| Groene Woud 27 Blauwe Kei | 89 | A | € 460.000 | +€ 0 | € 460.000 | € -60.000 | |
| Vijfhagen 351 Tuinzigt | 92 | A | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | € -101.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kalishoek 8 Ginneken | 98 | 3 | B | € 489.000 | € 4.990 |
| J.F. Kennedylaan 74 Valkenberg | 97 | 3 | C | € 498.000 | € 5.134 |
| Zorgvlietstraat 1 Ypelaar | 95 | 3 | A | € 559.000 | € 5.884 |
| Boschstraat 166 Valkenberg | 101 | 4 | E | € 460.000 | € 4.554 |
| Bavelselaan 414 Overakker | 121 | 3 | D | € 515.000 | € 4.256 |
| Vijfhagen 351 Tuinzigt | 92 | 3 | A | € 419.000 | € 4.554 |
| Laan der Continenten 23 Teteringen | 111 | 3 | A | € 700.000 | € 6.306 |
| Groene Woud 27 Blauwe Kei | 89 | 3 | A | € 460.000 | € 5.169 |
| Burgemeester Van Gilsstraat 17 Princenhage | 88 | 3 | B | € 389.000 | € 4.420 |
| Beverweg 59 Brabantpark | 88 | 3 | A | € 355.000 | € 4.034 |
| Magelhaensstraat 7 Heuvel | 88 | 3 | B | € 350.000 | € 3.977 |
| Overakkerstraat 107 Overakker | 81 | 3 | A | € 485.000 | € 5.988 |