Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 127 m² |
| Perceel | 183 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DE KONING MAKELAARDIJ (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Boxtel
| Inwoners | 4.045 |
|---|---|
| Dichtheid | 2030 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 494.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07570200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Oversteek — 0.37 km |
|---|---|
| Supermarkt | Boon's Markt — 0.07 km |
| Apotheek | Service Punt Liempde — 0.26 km |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum — 0.26 km |
| Ziekenhuis | Jeroen Bosch, locatie Liduina — 4.18 km |
| Restaurant | Pannenkoekenhuis 't Struifhuis — 0.5 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 107.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 127 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.524 per jaar (~€ 127/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.633 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1143 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~254 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1992 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit topline (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 447 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Boxtel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Smidsepad 36 Liempde | 103 | C | € 500.000 |
+€ 39.140
4 stap(pen)
|
€ 539.140 | +€ 14.140 | |
| Ons Doelstraat 42 Boxtel-Centrum | 116 | A | € 450.000 |
+€ 20.880
2 stap(pen)
|
€ 470.880 | € -54.120 | |
| De Mulder 22 Boxtel-Oost | 120 | C | € 375.000 |
+€ 45.600
4 stap(pen)
|
€ 420.600 | € -104.400 |
Alle vergelijkbare woningen (4)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ons Doelstraat 42 Boxtel-Centrum | 116 | 5 | A | € 450.000 | € 3.879 |
| Nieuwstraat 45 Liempde | 143 | 4 | D | € 595.000 | € 4.161 |
| De Mulder 22 Boxtel-Oost | 120 | 6 | C | € 375.000 | € 3.125 |
| Smidsepad 36 Liempde | 103 | 5 | C | € 500.000 | € 4.854 |