Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 174 m² |
| Perceel | 548 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Pat Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Emmen met 121–226 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 51e percentiel (+2.1% t.o.v. mediaan van € 3.036/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Emmen
| Inwoners | 3.825 |
|---|---|
| Dichtheid | 1794 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 278.000 deze listing +94% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 28% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01141000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Iemenhof — 0.09 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.23 km |
| Supermarkt | PLUS Johan Jongman — 0.33 km |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.14 km |
| Restaurant | De Lange Muur — 0.14 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.576 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 110.761 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 174 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.088 per jaar (~€ 174/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.750 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1566 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~348 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1993 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRe (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 660 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Emmen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwe weg 181 Veenoord | 124 | C | € 495.000 |
+€ 47.120
4 stap(pen)
|
€ 542.120 | +€ 2.620 | |
| Vledders 24 Verspreide huizen Nieuw-Weerdinge | 134 | C | € 485.000 |
+€ 50.920
4 stap(pen)
|
€ 535.920 | € -3.580 | |
| Tortelduif 39 Rietlanden | 123 | B | € 499.500 |
+€ 35.670
3 stap(pen)
|
€ 535.170 | € -4.330 | |
| Spitaalzoom 40 Delftlanden | 171 | A++ | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | +€ 10.000 | |
| De Winkelakkers 19 Noordbarge | 194 | B | € 495.000 |
+€ 56.260
3 stap(pen)
|
€ 551.260 | +€ 11.760 | |
| Citroenvlinder 12 Barger-Oosterveld | 168 | A | € 495.000 |
+€ 30.240
2 stap(pen)
|
€ 525.240 | € -14.260 | |
| Kuipstraat 4 Klazienaveen-Zuid | 165 | A | € 550.000 |
+€ 29.700
2 stap(pen)
|
€ 579.700 | +€ 40.200 | |
| Grijze Kraai 11 Rietlanden | 177 | C | € 525.000 |
+€ 59.295
4 stap(pen)
|
€ 584.295 | +€ 44.795 | |
| Fluitekruid 83 Klazienaveen-Noord | 165 | A | € 575.000 |
+€ 29.700
2 stap(pen)
|
€ 604.700 | +€ 65.200 | |
| Ronerbrink 48 Bargeres | 140 | B | € 425.000 |
+€ 40.600
3 stap(pen)
|
€ 465.600 | € -73.900 | |
| Rietgans 1 Rietlanden | 188 | A | € 589.000 |
+€ 33.840
2 stap(pen)
|
€ 622.840 | +€ 83.340 | |
| Borgerbrink 25 Bargeres | 183 | D | € 545.000 |
+€ 82.350
5 stap(pen)
|
€ 627.350 | +€ 87.850 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Spitaalzoom 40 Delftlanden | 171 | 6 | A++ | € 549.500 | € 3.213 |
| Grijze Kraai 11 Rietlanden | 177 | 6 | C | € 525.000 | € 2.966 |
| Borgerbrink 25 Bargeres | 183 | 6 | D | € 545.000 | € 2.978 |
| Kuipstraat 4 Klazienaveen-Zuid | 165 | 6 | A | € 550.000 | € 3.333 |
| Citroenvlinder 12 Barger-Oosterveld | 168 | 6 | A | € 495.000 | € 2.946 |
| Rietgans 1 Rietlanden | 188 | 6 | A | € 589.000 | € 3.133 |
| Kommerdijk 4 Verspreide huizen Erica | 156 | 6 | C | € 599.000 | € 3.840 |
| Fluitekruid 83 Klazienaveen-Noord | 165 | 5 | A | € 575.000 | € 3.485 |
| De Winkelakkers 19 Noordbarge | 194 | 6 | B | € 495.000 | € 2.552 |
| Valtherzandweg 235 Emmermeer | 160 | 6 | A | € 400.000 | € 2.500 |
| Zilverreiger 16 Rietlanden | 189 | 6 | A | € 695.000 | € 3.677 |
| Koraaldreef 44 Parc Sandur | 174 | 7 | B | € 700.000 | € 4.023 |