apartment · resale
Van Woustraat 123
1074AH Amsterdam · Willibrordusbuurt · wijk Nieuwe Pijp · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 60 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ankersmit Makelaars Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 216 apartments in Amsterdam met 42–78 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 95e percentiel (+21.5% t.o.v. mediaan van € 8.571/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.675 |
|---|---|
| Dichtheid | 25007 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 505.000 deze listing +24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 74% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KF04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Individueel Voortgezet Kunstzinnig Onderwijs — 0.13 km · 43 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Elfenbankje — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Stadsmarkt De Pijp — 0.13 km · 41 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Van Wou Apotheek — 0.5 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Ubbens & Statius Muller, huisartsen — 0.27 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 0.91 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Wibautstraat — 0.56 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Firma Pekelhaaring — 0.1 km · 223 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.984 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 133.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 60 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 960 per jaar (~€ 80/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.064 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~780 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~240 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouw | Bestaande bouw |
|---|---|
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 153 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Witte de Withstraat 133 Filips van Almondekwartier | 67 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € 0 | |
| Kloveniersburgwal 113 Zuiderkerkbuurt | 60 | E | € 600.000 |
+€ 19.800
4 stap(pen)
|
€ 619.800 | € -5.200 | |
| Ceintuurbaan 408 Willibrordusbuurt | 58 | D | € 600.000 |
+€ 15.660
3 stap(pen)
|
€ 615.660 | € -9.340 | |
| Celebesstraat 34 Timorpleinbuurt-Noord | 66 | C | € 600.000 |
+€ 13.200
2 stap(pen)
|
€ 613.200 | € -11.800 | |
| Reggestraat 13 IJselbuurt-West | 68 | E | € 585.000 |
+€ 22.440
4 stap(pen)
|
€ 607.440 | € -17.560 | |
| Hudsonstraat 65 Columbusplein e.o. | 66 | B | € 600.000 |
+€ 7.260
1 stap(pen)
|
€ 607.260 | € -17.740 | |
| Sloterkade 2 Surinamepleinbuurt | 65 | B | € 595.000 |
+€ 7.150
1 stap(pen)
|
€ 602.150 | € -22.850 | |
| Marnixstraat 315 Marnixbuurt-Midden | 61 | B | € 595.000 |
+€ 6.710
1 stap(pen)
|
€ 601.710 | € -23.290 | |
| Jacob Catskade 51 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 67 | B | € 650.000 |
+€ 7.370
1 stap(pen)
|
€ 657.370 | +€ 32.370 | |
| Nieuwe Achtergracht 51 Weesperbuurt | 64 | C | € 575.000 |
+€ 12.800
2 stap(pen)
|
€ 587.800 | € -37.200 | |
| Dijkmeerlaan 32 Weespertrekvaart | 67 | A++ | € 665.000 | +€ 0 | € 665.000 | +€ 40.000 | |
| Rustenburgerstraat 37 Willibrordusbuurt | 54 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Crynssenstraat 60 Paramariboplein e.o. | 61 | 4 | F | € 525.000 | € 8.607 |
| Kloveniersburgwal 113 Zuiderkerkbuurt | 60 | 3 | E | € 600.000 | € 10.000 |
| Marnixstraat 315 Marnixbuurt-Midden | 61 | 3 | B | € 595.000 | € 9.754 |
| Eerste Oosterparkstraat 141 Oosterparkbuurt-Noordwest | 59 | 4 | B | € 495.000 | € 8.390 |
| Ceintuurbaan 408 Willibrordusbuurt | 58 | 3 | D | € 600.000 | € 10.345 |
| Tweede Schinkelstraat 51 Schinkelbuurt-Noord | 57 | 4 | B | € 500.051 | € 8.773 |
| Witte de Withstraat 133 Filips van Almondekwartier | 67 | 4 | A | € 625.000 | € 9.328 |
| Roetersstraat 152 Sarphatistrook | 59 | 3 | C | € 550.000 | € 9.322 |
| Jacob Catskade 51 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 67 | 4 | B | € 650.000 | € 9.701 |
| Curaçaostraat 122 Postjeskade e.o. | 59 | 3 | D | € 545.000 | € 9.237 |
| Nieuwe Achtergracht 51 Weesperbuurt | 64 | 3 | C | € 575.000 | € 8.984 |
| Bilderdijkstraat 72 Da Costabuurt-Noord | 60 | 3 | C | € 525.000 | € 8.750 |