Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 144 m² |
| Perceel | 167 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Overbeek Makelaars o.g. Purmerend BV (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 47 houses in Purmerend met 100–187 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 27e percentiel (-6.4% t.o.v. mediaan van € 4.079/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Zambezilaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Zambezilaan 180 | 146 | A | € 539.500 | € 3.695 |
Buurt in cijfers — Purmerend
| Inwoners | 5.370 |
|---|---|
| Dichtheid | 6102 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 509.000 deze listing +8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04390704
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Brede School De Kraal — 0.26 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | BSO De Skaters — 0.95 km |
| Supermarkt | Vomar — 0.41 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Weidevenne — 0.33 km |
| Ziekenhuis | Dijklander Ziekenhuis — 1.89 km |
| OV-station | Purmerend Weidevenne — 0.41 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Boffert — 0.65 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 113.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 144 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.728 per jaar (~€ 144/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.770 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1296 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~288 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2004 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 509 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Purmerend
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hudsonstraat 40 Amerika | 122 | A+ | € 550.000 |
+€ 12.200
1 stap(pen)
|
€ 562.200 | +€ 12.200 | |
| Zambezilaan 180 Afrika | 146 | A | € 539.500 |
+€ 26.280
2 stap(pen)
|
€ 565.780 | +€ 15.780 | |
| Barcelonahaven 29 Europa | 127 | A | € 545.000 |
+€ 22.860
2 stap(pen)
|
€ 567.860 | +€ 17.860 | |
| Bromostraat 14 Azië | 115 | A | € 550.000 |
+€ 20.700
2 stap(pen)
|
€ 570.700 | +€ 20.700 | |
| Reigersbek 26 Gors-Zuid | 137 | C | € 475.000 |
+€ 52.060
4 stap(pen)
|
€ 527.060 | € -22.940 | |
| Boterbloem 42 Gors-Zuid | 128 | A | € 500.000 |
+€ 23.040
2 stap(pen)
|
€ 523.040 | € -26.960 | |
| Lepelblad 34 Gors-Zuid | 121 | C | € 475.000 |
+€ 45.980
4 stap(pen)
|
€ 520.980 | € -29.020 | |
| Burnousstraat 33 Azië | 122 | A | € 499.000 |
+€ 21.960
2 stap(pen)
|
€ 520.960 | € -29.040 | |
| Grevelingenmeer 96 Purmer-Zuid/Noord | 123 | A | € 495.000 |
+€ 22.140
2 stap(pen)
|
€ 517.140 | € -32.860 | |
| Kaftanstraat 41 Azië | 115 | C | € 550.000 |
+€ 38.525
4 stap(pen)
|
€ 588.525 | +€ 38.525 | |
| Clara Visserstraat 101 Purmer-Zuid/Zuid | 121 | C | € 545.000 |
+€ 45.980
4 stap(pen)
|
€ 590.980 | +€ 40.980 | |
| Moerasvaren 12 Gors-Zuid | 147 | B | € 550.000 |
+€ 42.630
3 stap(pen)
|
€ 592.630 | +€ 42.630 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zambezilaan 180 Afrika | 146 | 5 | A | € 539.500 | € 3.695 |
| Moerasvaren 12 Gors-Zuid | 147 | 5 | B | € 550.000 | € 3.741 |
| Ninaberstraat 12 Zuidoostbeemster | 136 | 5 | D | € 575.000 | € 4.228 |
| Vrijheidsplantsoen 27 Purmer-Zuid/Zuid | 136 | 5 | A | € 587.500 | € 4.320 |
| Reigerpark 36 Overwhere-Noord | 151 | 5 | F | € 600.000 | € 3.974 |
| Cornwallhof 42 Molenkoog | 151 | 5 | A++ | € 625.000 | € 4.139 |
| Boterbloem 60 Gors-Zuid | 129 | 5 | C | € 550.000 | € 4.264 |
| Westerhem 127 Middenbeemster | 152 | 6 | B | € 550.000 | € 3.618 |
| Boterbloem 42 Gors-Zuid | 128 | 5 | A | € 500.000 | € 3.906 |
| Benonistraat 34 Zuidoostbeemster | 131 | 5 | A | € 650.000 | € 4.962 |
| Benonistraat 32 Zuidoostbeemster | 131 | 5 | A | € 650.000 | € 4.962 |
| Reigersbek 26 Gors-Zuid | 137 | 4 | C | € 475.000 | € 3.467 |