house · resale
Duke Ellingtonstraat 15
3543GK Utrecht · Terwijde-Oost · wijk Wijk 09 Leidsche Rijn · Utrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 160 m² |
| Perceel | 30 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Beumer De Meern (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 75 houses in Utrecht met 112–208 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 8e percentiel (-19.0% t.o.v. mediaan van € 5.365/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 6.020 |
|---|---|
| Dichtheid | 10495 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 553.000 deze listing +26% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 56% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440913
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Chr. Basisschool De Oase — 0.33 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden Dirck Hoetweg — 0.54 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Vomar — 0.37 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | FLeiR Apotheek Leidsche Rijn Centrum — 0.81 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Radiotherapie UMC — 0.37 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 0.44 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Terwijde — 0.62 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kitchen Panda — 0.5 km · 16 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 142.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 160 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.600 per jaar (~€ 133/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.451 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1120 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~160 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 597 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harry Banninkstraat 14 Terwijde-West | 139 | A | € 650.000 |
+€ 41.700
3 stap(pen)
|
€ 691.700 | € -3.300 | |
| Thea Beckmanstraat 14 Het Zand-Oost | 122 | A++ | € 675.000 |
+€ 14.640
1 stap(pen)
|
€ 689.640 | € -5.360 | |
| Claudiuslaan 125 Veldhuizen | 132 | A | € 650.000 |
+€ 39.600
3 stap(pen)
|
€ 689.600 | € -5.400 | |
| Westlandsetuin 1 Het Zand-West | 132 | A+ | € 675.000 |
+€ 29.040
2 stap(pen)
|
€ 704.040 | +€ 9.040 | |
| Riesenberg 22 Veldhuizen | 164 | A+ | € 649.000 |
+€ 36.080
2 stap(pen)
|
€ 685.080 | € -9.920 | |
| Valeriaanweg 31 Hoge Weide | 131 | A+++ | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | € -10.000 | |
| Seizoentuinenlaan 13 Vleuterweide-Zuid | 134 | A+ | € 650.000 |
+€ 29.480
2 stap(pen)
|
€ 679.480 | € -15.520 | |
| Conferenceperenlaan 14 Vleuterweide-Zuid | 131 | A | € 675.000 |
+€ 39.300
3 stap(pen)
|
€ 714.300 | +€ 19.300 | |
| Lofoten 30 Lunetten-Zuid | 145 | A | € 675.000 |
+€ 43.500
3 stap(pen)
|
€ 718.500 | +€ 23.500 | |
| Poelruitlaan 11 Vleuterweide-West | 126 | A | € 685.000 |
+€ 37.800
3 stap(pen)
|
€ 722.800 | +€ 27.800 | |
| Theetuinlaan 11 Vleuterweide-Zuid | 131 | A | € 685.000 |
+€ 39.300
3 stap(pen)
|
€ 724.300 | +€ 29.300 | |
| Kalmoesweg 6 Hoge Weide | 140 | A++++ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | +€ 30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Anton Pieckhof 4 Het Zand-West | 161 | 6 | A+ | € 800.000 | € 4.969 |
| Leo Fallplantsoen 70 Terwijde-West | 153 | 6 | A | € 799.000 | € 5.222 |
| Zilveren Florijnlaan 239 Leeuwesteyn | 151 | 6 | A | € 800.000 | € 5.298 |
| Lofoten 30 Lunetten-Zuid | 145 | 6 | A | € 675.000 | € 4.655 |
| Riesenberg 22 Veldhuizen | 164 | 7 | A+ | € 649.000 | € 3.957 |
| Hooft Graaflandstraat 195 Oud Hoograven-Zuid | 143 | 6 | C | € 750.000 | € 5.245 |
| Bruidsbloemlaan 5 Vleuterweide-West | 152 | 5 | A | € 739.000 | € 4.862 |
| Theo van Doesburgstraat 58 Het Zand-West | 141 | 6 | A+ | € 735.000 | € 5.213 |
| Leersumse Veld 37 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 148 | 5 | A+ | € 765.000 | € 5.169 |
| Guus Vleugelplantsoen 23 Het Zand-Oost | 150 | 5 | A+++ | € 795.000 | € 5.300 |
| Eykmanlaan 68 Tuindorp en Van Lieflandlaan-West | 138 | 6 | E | € 750.000 | € 5.435 |
| Paul Citroenstraat 36 Het Zand-West | 144 | 6 | A | € 850.000 | € 5.903 |