databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Daliënwaerd 39

5221KD Den Bosch · De Haverleij · wijk Engelen · Den Bosch

€ 550.000
€ 3.595 / m²
153 5kamers A+
Foto 1 van Daliënwaerd 39 Foto 2 van Daliënwaerd 39 Foto 3 van Daliënwaerd 39 Foto 4 van Daliënwaerd 39 Foto 5 van Daliënwaerd 39 Foto 6 van Daliënwaerd 39 Foto 7 van Daliënwaerd 39 Foto 8 van Daliënwaerd 39 Foto 9 van Daliënwaerd 39 Foto 10 van Daliënwaerd 39 Foto 11 van Daliënwaerd 39 Foto 12 van Daliënwaerd 39

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.153 m²
Perceel81 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Den Bosch met 107–198 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 13e percentiel (-19.8% t.o.v. mediaan van € 4.483/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch

Inwoners2.520
Dichtheid1560 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 493.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt9%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt1.4 km
Afstand huisarts1.8 km
Afstand kinderdagverblijf0.7 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU07961204 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Schooltuin Antonius Abt — 0.31 km · 4 totaal binnen zoekradius
Supermarkt PLUS Mulder — 0.77 km
Ziekenhuis Jeroen Bosch Ziekenhuis — 4.87 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.626 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 115.217 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 20.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 153 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.142 per jaar (~€ 178/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.804 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1683 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~459 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2006
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakPlat dak
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt uit 2019, eigendom)
Energielabel (officieel)A1
Inhoud632 m³
TuinZonneterras
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Fluitenkruid 40 Empel oost 118 A+++ € 550.000 +€ 0 € 550.000 € 0
Bijsteren 45 Lokeren 115 B € 529.500 +€ 21.850
2 stap(pen)
  • B→A: € 12.650 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.200 (+ zonnepanelen (klein))
€ 551.350 +€ 1.350
Kruisherenborch 40 De Overlaet west 118 C € 519.500 +€ 33.040
3 stap(pen)
  • C→B: € 10.620 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.980 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.440 (+ zonnepanelen (klein))
€ 552.540 +€ 2.540
De Groote Rede 92 De Watertuinen 161 A+ € 555.000 +€ 0 € 555.000 +€ 5.000
Rembrandtstraat 10 Kom Vinkel 149 C € 495.000 +€ 41.720
3 stap(pen)
  • C→B: € 13.410 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 16.390 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 11.920 (+ zonnepanelen (klein))
€ 536.720 € -13.280
De Beekdam 11 De Watertuinen 113 A € 525.000 +€ 9.040
1 stap(pen)
  • A→A+: € 9.040 (+ zonnepanelen (klein))
€ 534.040 € -15.960
Willem Elsschotstraat 7 Molenhoek 133 B € 499.000 +€ 25.270
2 stap(pen)
  • B→A: € 14.630 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 10.640 (+ zonnepanelen (klein))
€ 524.270 € -25.730
Zwaluwborch 27 De Overlaet oost 111 C € 550.000 +€ 31.080
3 stap(pen)
  • C→B: € 9.990 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.210 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 8.880 (+ zonnepanelen (klein))
€ 581.080 +€ 31.080
Commissaris van der Hartenlaan 12 De Kruiskamp 121 A € 509.000 +€ 9.680
1 stap(pen)
  • A→A+: € 9.680 (+ zonnepanelen (klein))
€ 518.680 € -31.320
Creijenhoek 31 De Overlaet west 136 A € 575.000 +€ 10.880
1 stap(pen)
  • A→A+: € 10.880 (+ zonnepanelen (klein))
€ 585.880 +€ 35.880
Wuyvenhaerd 42 De Haverleij 133 A+ € 510.000 +€ 0 € 510.000 € -40.000
Hengmeng 118 De Staatsliedenbuurt 141 A € 585.000 +€ 11.280
1 stap(pen)
  • A→A+: € 11.280 (+ zonnepanelen (klein))
€ 596.280 +€ 46.280

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
De Groote Rede 92 De Watertuinen 161 5 A+ € 555.000 € 3.447
Hengmeng 118 De Staatsliedenbuurt 141 5 A € 585.000 € 4.149
Slotsestraat 20 Kom Empel 145 5 C € 650.000 € 4.483
Wethouder Noppenlaan 49 Hondsberg 151 5 C € 670.000 € 4.437
Rembrandtstraat 10 Kom Vinkel 149 6 C € 495.000 € 3.322
Aalscholverlaan 32 Kom Engelen 142 5 B € 650.000 € 4.577
Gerard Bruningstraat 2 Molenhoek 143 6 E € 595.000 € 4.161
Creijenhoek 31 De Overlaet west 136 4 A € 575.000 € 4.228
Wuyvenhaerd 42 De Haverleij 133 6 A+ € 510.000 € 3.835
Willem Elsschotstraat 7 Molenhoek 133 4 B € 499.000 € 3.752
Derde Rompert 82 De Rompert 134 6 A € 475.000 € 3.545
Atalantaweg 15 Broekland 140 5 A € 719.000 € 5.136