Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Perceel | 168 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | HOOM makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 houses in Ede met 64–119 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+7.0% t.o.v. mediaan van € 4.766/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Ede
| Inwoners | 1.970 |
|---|---|
| Dichtheid | 3864 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 419.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02280105
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Edese Schoolvereniging — 0.36 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.74 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Edese apotheek — 0.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisarts Hartfeld - Faber — 0.77 km |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Gelderse Vallei — 2.26 km |
| OV-station | Ede-Wageningen — 0.72 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Craving for Green — 0.28 km · 16 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.239 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 99.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.472 per jaar (~€ 123/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.362 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1196 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~368 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1960 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 320 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Ede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Slunterweg 17 Indische buurt | 82 | E | € 435.000 |
+€ 27.060
4 stap(pen)
|
€ 462.060 | € -6.940 | |
| Parkrand 47 De Burgen | 105 | A | € 457.500 | +€ 0 | € 457.500 | € -11.500 | |
| Jan Vermeerstraat 86 Elskamp | 96 | B | € 440.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 450.560 | € -18.440 | |
| Indira Gandhisingel 10 De Singels | 109 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -19.000 | |
| Honingklaver 13 Halderbrink | 99 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 26.000 | |
| Twijnstraat 17 Reehorst | 104 | B | € 419.500 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 430.940 | € -38.060 | |
| Pienemanstraat 76 De Hoef | 105 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -44.000 | |
| Vogelwikke 24 Halderbrink | 84 | A | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | € -50.000 | |
| Beatrixlaan 16 Beatrixpark | 92 | D | € 495.000 |
+€ 24.840
3 stap(pen)
|
€ 519.840 | +€ 50.840 | |
| Krusemanstraat 6 Elskamp | 94 | C | € 395.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 413.800 | € -55.200 | |
| Loobeekdal 36 De Venen en Zanden | 117 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 56.000 | |
| Spoorwiel 30 Wormshoef | 118 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 56.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Beatrixlaan 16 Beatrixpark | 92 | 4 | D | € 495.000 | € 5.380 |
| Jan Vermeerstraat 86 Elskamp | 96 | 4 | B | € 440.000 | € 4.583 |
| Honingklaver 13 Halderbrink | 99 | 5 | A | € 495.000 | € 5.000 |
| Krusemanstraat 6 Elskamp | 94 | 5 | C | € 395.000 | € 4.202 |
| Johan Willem Frisolaan 2 Beatrixpark | 94 | 5 | C | € 550.000 | € 5.851 |
| Vogelwikke 24 Halderbrink | 84 | 5 | A | € 419.000 | € 4.988 |
| Slunterweg 17 Indische buurt | 82 | 3 | E | € 435.000 | € 5.305 |
| Nachtegaallaan 15 Vogelbuurt | 107 | 4 | D | € 510.000 | € 4.766 |
| Twijnstraat 17 Reehorst | 104 | 5 | B | € 419.500 | € 4.034 |
| Parkrand 47 De Burgen | 105 | 5 | A | € 457.500 | € 4.357 |
| Pienemanstraat 76 De Hoef | 105 | 5 | A | € 425.000 | € 4.048 |
| Van Anrooylaan 12 Komponistenbuurt | 108 | 5 | E | € 525.000 | € 4.861 |