Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 191 m² |
| Perceel | 442 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kuyper & Blom Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 9 houses in Heiloo met 133–248 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 22e percentiel (-7.8% t.o.v. mediaan van € 5.110/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Heiloo
| Inwoners | 2.150 |
|---|---|
| Dichtheid | 5785 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 493.000 deze listing +83% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03990502
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Springschans — 0.47 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Ekoplaza — 0.36 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Heylo — 0.37 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Hoog&Laag A.M. Mosch, G.W.Maingay, A.Vrasdonk en F. Verbree — 0.41 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Eerste Hart-long hulp — 4.02 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heiloo — 0.41 km |
| Restaurant | Il Corso — 0.36 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.297 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 194.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 191 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.820 per jaar (~€ 318/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.615 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3247 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1146 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 764 per jaar en 764 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Herenhuis, vrijstaande woning (drive-in woning) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Calenta Ace (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 871 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zonneterras |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Heiloo
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Molenweg 3 Gemeentebos | 145 | E | € 895.000 |
+€ 31.900
3 stap(pen)
|
€ 926.900 | +€ 26.900 | |
| De Krommert 9 Oosterzij | 146 | B | € 825.000 | +€ 0 | € 825.000 | € -75.000 | |
| De Schoren 11 Oud West | 179 | C | € 750.000 |
+€ 16.110
1 stap(pen)
|
€ 766.110 | € -133.890 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Schoren 11 Oud West | 179 | 6 | C | € 750.000 | € 4.190 |
| Sleedoorn 7 Zuiderloo | 183 | 6 | A | € 1.250.000 | € 6.831 |
| Lijsterbes 62 Zuiderloo | 159 | 6 | A | € 1.095.000 | € 6.887 |
| De Krommert 9 Oosterzij | 146 | 6 | B | € 825.000 | € 5.651 |
| Molenweg 3 Gemeentebos | 145 | 6 | E | € 895.000 | € 6.172 |
| Kennemerstraatweg 259 Oud Zuid | 154 | 6 | D | € 535.000 | € 3.474 |
| Ambachtsweg 16 Oosterzij | 136 | 5 | A | € 695.000 | € 5.110 |