databuurt cijfers per buurt
10044 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Boterdijk 42

8072DL Nunspeet · Nunspeet-Oost · wijk Wijk 00 Nunspeet · Nunspeet

€ 699.000
€ 4.755 / m²
147 4kamers D
Foto 1 van Boterdijk 42 Foto 2 van Boterdijk 42 Foto 3 van Boterdijk 42 Foto 4 van Boterdijk 42 Foto 5 van Boterdijk 42 Foto 6 van Boterdijk 42 Foto 7 van Boterdijk 42 Foto 8 van Boterdijk 42 Foto 9 van Boterdijk 42 Foto 10 van Boterdijk 42 Foto 11 van Boterdijk 42 Foto 12 van Boterdijk 42

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.147 m²
Perceel493 m²
Kamers4 (3 slaap)
EnergielabelD
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Van de Loosdrecht Makelaars (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Nunspeet met 102–191 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 68e percentiel (+6.7% t.o.v. mediaan van € 4.458/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Nunspeet

Inwoners9.100
Dichtheid3171 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 416.000 deze listing +68% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt38%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03020000 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Wingerd — 0.43 km · 6 totaal binnen zoekradius
Supermarkt PLUS — 0.44 km · 5 totaal binnen zoekradius
Apotheek Service Apotheek Oosteinde — 0.46 km · 2 totaal binnen zoekradius
OV-station Nunspeet — 1.5 km
Restaurant OINC! — 0.41 km · 3 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.337 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 151.957 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 147 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 4.704 per jaar (~€ 392/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.729 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~4116 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~1764 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 2.352 per jaar en 2205 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1980
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, vrijstaande woning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energielabel (officieel)D
Inhoud666 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Nunspeet

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label D te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Oudeweg 122 Verspreide huizen Hulshorst 168 A € 749.000 +€ 0 € 749.000 +€ 50.000
Oosterlaan 78 Nunspeet-Oost 154 C € 779.000 +€ 0 € 779.000 +€ 80.000
Bremhoek 18 Nunspeet-Oost 111 C € 615.000 +€ 0 € 615.000 € -84.000