databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Gein-Noord 35

1391HA Abcoude · Abcoude Buitengebied · wijk Abcoude · De Ronde Venen

€ 1.995.000
€ 7.472 / m²
267 9kamers D
Foto 1 van Gein-Noord 35 Foto 2 van Gein-Noord 35 Foto 3 van Gein-Noord 35 Foto 4 van Gein-Noord 35 Foto 5 van Gein-Noord 35 Foto 6 van Gein-Noord 35 Foto 7 van Gein-Noord 35 Foto 8 van Gein-Noord 35 Foto 9 van Gein-Noord 35 Foto 10 van Gein-Noord 35 Foto 11 van Gein-Noord 35 Foto 12 van Gein-Noord 35

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.267 m²
Perceel15972 m²
Kamers9 (6 slaap)
EnergielabelD
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Raad-Huis makelaardij o.z. B.V. (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Andere woningen in Gein-Noord

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Gein-Noord 57 356 A € 2.750.000 € 7.725

Buurt in cijfers — De Ronde Venen

Inwoners675
Dichtheid35 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 931.000 deze listing +114% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt18%
Afstand basisschool2.5 km
Afstand supermarkt3.3 km
Afstand huisarts3.2 km
Afstand kinderdagverblijf2.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU07360703 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Ziekenhuis Amsterdam UMC locatie AMC — 3.14 km
OV-station Gein — 1.56 km · 5 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 9.524 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 433.696 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 267 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 8.544 per jaar (~€ 712/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 10.236 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~7476 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~3204 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 4.272 per jaar en 4005 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

BouwBestaande bouw
Soort objectWoonboerderij, vrijstaande woning
DakSamengesteld dak bedekt met riet
IsolatieGedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel, pelletkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha hoog rendement gaswandketel 40 liter (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energielabel (officieel)D
Inhoud1.093 m³
TuinTuin rondom
Indeling9 kamers (6 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in De Ronde Venen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label D te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.