house · resale
Sint Janstraat 30
7543TJ Enschede · Boswinkel-De Braker · wijk Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld · Enschede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 260 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Des Huizes Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 58 houses in Enschede met 84–157 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 93e percentiel (+30.0% t.o.v. mediaan van € 3.400/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Enschede
| Inwoners | 3.690 |
|---|---|
| Dichtheid | 6314 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 218.000 deze listing +145% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 56% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01530201
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Sint Jan — 0.06 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.36 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Wooldrik — 0.23 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Veldpoort — 0.75 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Medisch Spectrum Twente — 1.15 km |
| OV-station | Busstation Enschede (Centraal Station) — 1.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Ledue Isole — 0.4 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.554 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 107.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.210 per jaar (~€ 101/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.655 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~847 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~121 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 424 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Enschede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roessinghsbleekweg 92 Walhof-Roessingh | 146 | B | € 475.000 |
+€ 59.860
4 stap(pen)
|
€ 534.860 | € -140 | |
| Reygershöftehoek 62 Helmerhoek-Noord | 132 | A+ | € 499.000 |
+€ 29.040
2 stap(pen)
|
€ 528.040 | € -6.960 | |
| Utrechtlaan 100 Cromhoffsbleek-Kotman | 137 | A | € 515.000 |
+€ 41.100
3 stap(pen)
|
€ 556.100 | +€ 21.100 | |
| P.A. van Deldenstraat 184 Deppenbroek | 142 | A+ | € 525.000 |
+€ 31.240
2 stap(pen)
|
€ 556.240 | +€ 21.240 | |
| Atletenstraat 65 Hogeland-Zuid | 129 | D | € 485.000 |
+€ 73.530
6 stap(pen)
|
€ 558.530 | +€ 23.530 | |
| Faberstraat 16 Ribbelt-Ribbelerbrink | 134 | F | € 475.000 |
+€ 89.780
8 stap(pen)
|
€ 564.780 | +€ 29.780 | |
| Gonny Mensinkstraat 10 Veldkamp-Getfert-West | 135 | A++ | € 550.000 |
+€ 16.200
1 stap(pen)
|
€ 566.200 | +€ 31.200 | |
| Joan Coststraat 40 Boddenkamp | 117 | E | € 500.000 |
+€ 73.710
7 stap(pen)
|
€ 573.710 | +€ 38.710 | |
| Zeelandstraat 4 Cromhoffsbleek-Kotman | 135 | A | € 539.000 |
+€ 40.500
3 stap(pen)
|
€ 579.500 | +€ 44.500 | |
| Eikebladvlinder 46 Eilermarke | 132 | A | € 450.000 |
+€ 39.600
3 stap(pen)
|
€ 489.600 | € -45.400 | |
| Grimberghoek 24 Helmerhoek-Noord | 123 | C | € 425.000 |
+€ 61.500
5 stap(pen)
|
€ 486.500 | € -48.500 | |
| Warenveldehoek 42 Helmerhoek-Zuid | 124 | A | € 448.000 |
+€ 37.200
3 stap(pen)
|
€ 485.200 | € -49.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Visserijstraat 21 Lasonder, Zeggelt | 117 | 5 | A | € 550.000 | € 4.701 |
| Atletenstraat 65 Hogeland-Zuid | 129 | 5 | D | € 485.000 | € 3.760 |
| Warenveldehoek 42 Helmerhoek-Zuid | 124 | 5 | A | € 448.000 | € 3.613 |
| De Triomfboog 30 Horstlanden-Stadsweide | 133 | 5 | A | € 549.000 | € 4.128 |
| Grimberghoek 24 Helmerhoek-Noord | 123 | 5 | C | € 425.000 | € 3.455 |
| Hertsmuntlaan 13 Eekmaat West | 125 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.400 |
| Joan Coststraat 40 Boddenkamp | 117 | 6 | E | € 500.000 | € 4.274 |
| Zeelandstraat 4 Cromhoffsbleek-Kotman | 135 | 5 | A | € 539.000 | € 3.993 |
| Theo van Doesburgstraat 27 't Zwering | 116 | 5 | A | € 419.000 | € 3.612 |
| Eikebladvlinder 46 Eilermarke | 132 | 5 | A | € 450.000 | € 3.409 |
| Heidevlinder 62 Eilermarke | 130 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.269 |
| Utrechtlaan 100 Cromhoffsbleek-Kotman | 137 | 5 | A | € 515.000 | € 3.759 |