apartment · resale
Jan Nieuwenhuijzenstraat 25
2013ZB Haarlem · Leidsebuurt-oost · wijk Zijlwegkwartier · Haarlem
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 93 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Wouter Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 31 apartments in Haarlem met 65–120 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 25e percentiel (-13.3% t.o.v. mediaan van € 6.139/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 2.140 |
|---|---|
| Dichtheid | 13393 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 515.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03920304
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Koorschool Haarlem — 0.14 km · 28 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Eden — 0.72 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.14 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Klinkhamer — 0.52 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Westergracht — 0.21 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 2.43 km |
| OV-station | Haarlem, Station — 1.38 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pumpkin — 0.45 km · 79 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 107.609 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 93 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.976 per jaar (~€ 248/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.611 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2604 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1116 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.488 per jaar en 1395 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1927 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (dubbel bovenhuis) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant Eco Tec Pro (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 338 m³ |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dutrystraat 32 Burgemeesterskwartier | 92 | C | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Spijkerboorweg 357 Spijkerboorbuurt | 78 | A+++ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 5.000 | |
| Linschotenstraat 87 Rozenprieel-noord | 78 | D | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -6.000 | |
| Marsmanplein 134 Schrijversbuurt | 79 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -10.000 | |
| Spaarnwouderstraat 111 Burgwal | 66 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -10.000 | |
| Bakkerstraat 28 Rozenprieel-zuid | 74 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Teding van Berkhoutstraat 104 Van Zeggelenbuurt | 87 | B | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Westergracht 45 Leidsebuurt-oost | 78 | D | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Kleine Houtstraat 39 Binnenstad | 95 | E | € 450.000 |
+€ 5.700
1 stap(pen)
|
€ 455.700 | € -39.300 | |
| Junoplantsoen 79 Sterrenbuurt | 71 | E | € 450.000 |
+€ 4.260
1 stap(pen)
|
€ 454.260 | € -40.740 | |
| Charta 77-Vaart 57 Zuiderpolder-noord | 89 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -45.000 | |
| Sparrenstraat 30 Kweektuinbuurt | 89 | C | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dutrystraat 32 Burgemeesterskwartier | 92 | 4 | C | € 495.000 | € 5.380 |
| Kleine Houtstraat 39 Binnenstad | 95 | 4 | E | € 450.000 | € 4.737 |
| Charta 77-Vaart 57 Zuiderpolder-noord | 89 | 4 | A | € 450.000 | € 5.056 |
| Teding van Berkhoutstraat 104 Van Zeggelenbuurt | 87 | 4 | B | € 525.000 | € 6.034 |
| Anthony Roodvoetsstraat 57 Geleerdenbuurt | 90 | 4 | A+++ | € 585.000 | € 6.500 |
| Sparrenstraat 30 Kweektuinbuurt | 89 | 5 | C | € 450.000 | € 5.056 |
| Edward Jennerstraat 328 Geneesherenbuurt | 83 | 3 | B | € 435.000 | € 5.241 |
| Lange Bogaardstraat 12 Vijfhoek | 99 | 5 | A | € 600.000 | € 6.061 |
| Spijkerboorweg 357 Spijkerboorbuurt | 78 | 4 | A+++ | € 500.000 | € 6.410 |
| Gedempte Oude Gracht 11 Binnenstad | 91 | 3 | E | € 625.000 | € 6.868 |
| Teding van Berkhoutstraat 73 Cremerbuurt | 87 | 5 | unknown | € 375.000 | € 4.310 |
| Marsmanplein 134 Schrijversbuurt | 79 | 3 | A | € 485.000 | € 6.139 |